Jump to content

REP typ L parasol


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj odbył się "roll-out" bardzo jeszcze prowizorycznie poskładanego mojego Bleriota. Na razie tylko statecznik poziomy bez steru wysokosci, a wszystko na gumkach i itkach- tylko tak, dla popatrzenia jakie proporcje, no itroche zeby oko nacieszyć. Na razie waga 550g, rozpietość 1500 mm. Zdjęcia technicznie słabe, ale zarys widać.

post-3566-0-90853100-1388943961_thumb.jpg

post-3566-0-67621800-1388943997_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej następnym samolotem będzie bleriot .przeglądam na razie zdjęcia oryginalnych konstrukcji i podoba mi się.

Skończę projekt akrobata i chyba zacznę projektować podwozie do bleriota oczywiście w pełni funkcjonalne (amortyzowane).

Link to comment
Share on other sites

Koła zrobione, z róznych "zastępczych" materiałów (to takie moje "hobby w hobby")- ale proszę zajrzeć do osobnego wątku "Oh nie! Znowu kolejny Bleriot!". Jest tam też o wykńczeniu powierzchni- malowanie powinno się odbyć, nie może tak zostać, to jasne. Co do detali, to jakieś też oczywiście będą, może nawet Louis będzie miał wąsy, okulary i na pewno- szalik. Rakiet typu Sidewinder czy działek kasetowych raczej nie przewiduję ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.