Jump to content

Mylar poszukiwany


JacekK

Recommended Posts

Witajcie, jak w temacie poszukuję w miarę dostępnego źródła mylaru o grubości 2-8 mikronów. Pomijam sklepy w Stanach i Japonii.

 

Potrzebuję po prostu pokryć model typu Vapor, bo sporo można zyskać na masie pokrycia...

 

Będę wdzięczny za każde info.

 

Jacek

Link to comment
Share on other sites

Swego czasu robiłem pokrycia z nitrocellonu zakraplanego na powierzchnie wody np.miska całkiem fajna powłoka wychodziła.Taka mała szajbka mnie kiedyś naszła coby spróbować sił w F1D ale chyba za małolat byłem :).

Poszukaj może gdzieś OS FILM-U choć wątpię żeby w kraju coś dostać.A tu masz przepis na w/w mikrofilm własnej roboty http://www.modelarz.nazwa.pl/jomala/index.php?option=com_content&view=article&id=158:mikromodele-sposob-wykonania-mikrofilmu&catid=36:mikromodele&Itemid=54

Link to comment
Share on other sites

Mylar poniżej 1Um jest dostępny w poznaniu ........... ale na całych szpulach 12 kG - cena wyebana w kosmos za szpulę ............. watpię czy 20 chętnych było by w stanie zapłacić kwotę 5 cyfrowa w pln,.. ta kwota jest bliższa jest 6 cyfr ;)

Link to comment
Share on other sites

Koc ratunkowy pewnie za gruby co? Tak samo rekawy do pieczenia....A moze nie..Ja mylar kupowalem w selmexie ale tez chyba dla Ciebie za gruby bo 0,019mmWysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

z kocem ratunkowym własnie prowadzę próby... równolegle szukam jeszcze olejowego kondensatora coby się do papieru kondensatorowego dobrać. Pamiętam, że był bardzo cieniutki. W dzieciństwie orzeszki się tym pokrywało.

 

zyromskij - z balonami pokombinuje

 

Tomku - wygląda raczej na gruby ten pokrowiec.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.