Jump to content

Model już jest. Co dalej?


szczesny
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Jak piszesz o depronowym RWD 5 by Skazoo to ja w swoim RWD miałem taki silniczek Tower Pro 2410-8 moc jakieś 90 W 890 kv, śmigło 9x6, mocy aż nadto było pionowo nie szedł w górę ale za to pętle robił bez problemu. Model ważył jakieś 700g potem już z hakiem 700g bo notorycznie był naprawiany ;) co do serw kup zwykłe niebieskie 9g choćby z Tower Pro. Co do pakietu to albo RC1 lub Turnigy.

Ładowarkę mogę polecić jak chyba większość na tym forum IMAXB6.

A co do aparatury kup spod znaku TURNIGY tą FlySKy sobie odpuść kolega ma i same z nią problemy. Choć to może pojedynczy egzemplarz ale piszę z własnego doświadczenia ;) ja mam TURNIGY 9X i bardzo sobie nią chwalę zero problemów dla mnie rewelacja.

 

Piszesz coś o Funbacie więc z pewnością przeglądałeś wątek o nim http://pfmrc.eu/inde...model-z-pianki/

w pierwszym poście jest napisane całe wyposażenie do niego ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Robert z czystej ciekawość jak masz aparaturę FlySky to spróbuj zmiksować kanał 6 z jakimś dowolnym kanałem z ustawieniem że kanał 6 jest kanałem master. Taka prośba :) i bardzo przepraszam za off ...

Link to comment
Share on other sites

Przeglądałem watek a wiadomości w nim zawarte bardzo mi pomogły. Przeglądałem też wątki o RWD 5 i stąd moje pytanie o podzespoły. Pomyślałem że dobiorę mocniejszy silnik i serwa żeby wzrost masy nie był problemem.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.