Skocz do zawartości

Jakie smiglo do OS 10 la


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po dzisiejszym 20 sekundowym locie moim spitem doszedlem do wniosku ze jednak brakuje mu poweru.... Latalem na smiglach APC 8x4 i jakims czarnym tez 8x4. Teraz nie wiem czy zwiekszyc czy zmniejszyc smiglo.

 

Co poroponujecie aby moj spit szybceiej latal lub mial wiekszy ciag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dlaczego sądzisz że ma za słaby "Power"? Tzn. jest zbyt mały ciąg statyczny? Czy ciąg jest ok ale pomimo tego model latał zbyt wolno? Zresztą kawałek prostej i pół zakrętu to troche mało na diagnozy :)

 

Spróbuj 7x5 - musi latać. Ciąg może być troszkę mniejszy niż na 8x4 ale PitchSpeed będzie większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mustangu w którym mam os-10 fp najlepiej sprawdza się śmigło 7/4 na każdym innym model lata gorzej. Spróbuj 7/4 nie pożałujesz to jest myśliwiec wiec szybki model i wymaga szybkiego strumienia zaśmigłowego. Przy śmigle 7/4 silnik wykręca u mnie 14000 obrotów/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektron - czemu wziąłeś śmigło zalecane jest do silników 2.5cm3. Nie doczytałeś instrukcji do 10La, czy co? Nawet na Towerhobbies stoi jak wół:

Recommended Props-
Break-in:                 7X4
Trainer, Sport, and Scale: 7X4, 7X5

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXUJ71&P=SM

 

Śmigło 8x4 jest przeznaczone do silników 2.5cm3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.