Skocz do zawartości

I jeszcze SZD-22 Mucha


Wojtek I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

                   Niech radość ze zwycięstwa Życia nad śmiercią napełnia 
                          Każdego w te WIELKANOCNE Święta.

 

                                                                 Z najlepszymi życzeniami
                                                                                 Wojtek

       Krosno, Wielkanoc 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Brawo Wojtek!!!!!!!

Mucha nie siada..Zazdroszczę Tobie tak pięknie wykonanego modelu. Aż strach się bać aby oblatać takie cacko i nie uszkodzić.

Jak Ty to zrobiłeś ,że przy tak makietowym wykonaniu niczego w tej kabinie nie widać(serwa ,zasilanie ,odbiornik ,balast itp.) Czary jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bomba :o choć jak patrze na zdjęcie to wydaje mi się że "maluszek" nie dość że ładniejszy to na pewno o wiele lepiej wykonany niż oryginal ;) gratuluję wspaniałego modelu :D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oblotu jeszcze nie było, bo dopiero kończę płozę przednią, wtedy wyważenie i można będzie myśleć o oblocie.

A co do noska to na małego nie da się żywcem przenieść malowania, przemiarki robiłem do różnych wielkości noska i ta najlepiej wygląda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.