Skocz do zawartości

Zeonach 20cc nie pali


rast
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie cześci do tego silnika są do nabycia. Link miałem tak na wszelki wypadek gdybym coś wymieniał w moim. Nie mogę go już trafić ale wpisz w google nazwę silnika plus części - w odpowiednim języku - to wyskoczy. Nie jestem pewien czy to czasem nie była strona Toni Clark...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni język=chiński?

Ale w jakim narzeczu? Wschodniomandżurski, południowochiński... czy jakiś tam takiś....albo prawie podobny i tak nikt u nas się nie pokapuje.

Gdybyś chwilę pomyślał to doszedłbyś do tego, że chodzi o jęz. angielski. Chyba, że to za trudne było...

 

Rast - to nie ta strona, o którą mi chodziło ale też może być pomocna

http://www.toni-clark.com/index_en.htm

Silniki te oferuje/oferował Nastik więc moze ci coś sprowadzi lub posiada na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chwilę pomyślał to doszedłbyś do tego, że chodzi o jęz. angielski. Chyba, że to za trudne było...

Rzeczywiście byłem w błędzie, poszukałem tu i tam no i doszedłem do następujących wniosków, jako że silnik produkuje Japońska firma logicznie rzecz ujmując powinno chodzić o język japoński, ale to moja logika...Czy rzeczywiście produkują jeszcze jakieś silniczki poza Chinami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.