Skocz do zawartości

Takie tam latanie


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to sobie polataliście  :) . Twój nowy modelik Arni, też śmiga aż miło. Ja niestety jestem na razie uziemiony, może w przyszły weekend uda się polatać.

 

Pozdrawiam Krzysiek.

A no polataliśmy Krzysiu było super jak to mówi kierownik "bajka" :D , a Millenium  - tnie ostro nie mogę się doczekać klifu , ale był dziś nowy szybowiec tzn stary ale odnowiony Delifin 2,5 m zbudowany w 90 r  , a za tydzień wpadniesz do nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że to jakaś starsza konstrukcja, miałem nawet na końcu języka pytanie co to za modelik. Za tydzień chętnie wpadnę, myślę, że rodzinka pozwoli, oby tylko pogoda dopisała.

 

Pozdrawiam Krzysiek. 

Trzeba proboszczowi na tacę coś sypnąć na tą pogodą , bo żeśmy się dawno nie widzieli   :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ci to mają warunki wszelkie !! :) :)

Jeszcze powiedzcie, że tak jak ja z kajtami też się naciągacie a po lataniu wypływacie pod żaglem na zachód słońca  :rolleyes:  .... B) B)

Pozdrowienia !

A  jak  po lataniu obowiązkowo pływanie ,ze wschodniej  będzie ze 100 m do zatoki  ;) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją łódź idealnie oblatywałoby się na Błotach - rozległe płaskie tereny z wysoką trawą. Na oblot jechałem za obwodnicę na Renk ale spacerowa zablokowana więc podjechałem jak zawsze na ARENĘ. Poszedłem jednak dalej od ARENY w trawę na wszelki wypadek. U Ciebie nie musiałbym się niczego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją łódź idealnie oblatywałoby się na Błotach - rozległe płaskie tereny z wysoką trawą. Na oblot jechałem za obwodnicę na Renk ale spacerowa zablokowana więc podjechałem jak zawsze na ARENĘ. Poszedłem jednak dalej od ARENY w trawę na wszelki wypadek. U Ciebie nie musiałbym się niczego obawiać.

Oj tam Irku będziesz miał pretekst aby przyjechać na Mości Błota lub nad zatokę Pucką  ;) Pozdrawiam 

Jakby co  wykosiłem ostatnio moje przydomowe lotnisko .

post-7692-0-22083600-1408655269_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.