Jump to content

Biłgoraj 2013 VI Piknik Modelarski


Lech Mirkiewicz
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników i pasjonatów tego pięknego hobby na VI Piknik Modelarski w Biłgoraju. Zaczynamy 14-go Lipca o godzinie 11.00. Dla informacji tych modelarzy którzy jeszcze u nas nie gościli podaję wymiary naszego lotniska : 150X40m tak że da się wystartować i wylądować każdym modelem. W tym roku poza indywidualnymi pokazami lotów modeli chcielibyśmy zaproponować loty zespołowe. Pierwszą taką zabawą była by walka kombatów Esa w piknikowej wersji czyli wszyscy zawodnicy na raz, im będzie nas więcej tym może być weselej. Chcielibyśmy też zespołowo przelatywać przez bramkę, przebijać baloniki umocowane na nitkach i latające luzem oraz niszczyć styropianowe cele naziemne. Może uda się zorganizować konkurs przenoszenia pojemnika z wodą przy pomocy helikoptera, chętni proszeni są o zgłaszanie gotowości do takiej zabawy. Mamy nadzieję, że nie będzie wiatru to może da się polatać do muzyki deproniakami. Jak zwykle zapewniamy wspaniałą atmosferę, 30 stopniowy upał :) parking dla uczestników bezpośrednio przy płycie lotniska, możliwość podpięcia pod 230V, napoje(złociste również) ,pizze, grill, kawa, herbata itp. piknikowe dania. Dla wszystkich zarejestrowanych uczestników pikniku zamawiamy dwudaniowy obiad z dowozem na nasze lotnisko ale abyśmy mogli precyzyjnie złożyć zamówienie musimy znać ilość uczestników. Proszę więc o zgłaszanie swojej obecności na naszej imprezie do dnia 11-go( czwartek) do godz 24,00. Zgłaszać proszę w dowolnej formie( forum, PW,mail,tel,604459897) Opłata startowa wynosi 20 zł, za co z góry dziękujemy. Będzie też kącik modelarstwa kołowego i gąsienicowego oraz kącik sentymentalny ,czyli stare, nie koniecznie latające modele. Jeśli macie takowe zabierzcie je na piknik. Impreza jak co roku będzie ubezpieczona w PZU więc nie wymagamy podpisywania dodatkowych zobowiązań co oczywiście nie zwalnia nas od zachowania czujności i bezpiecznego latania. Przygotowaliśmy 12 pucharów na nagrody w kategoriach....jeszcze dokładnie nie wiadomo :) oraz dyplomy dla wszystkich uczestników pikniku. Dojazd na lotnisko (dla tych co jeszcze u nas nie gościli) , od strony Lublina - nie wjeżdżamy do miasta tylko na podjeździe na wiadukt kolejowy skręcamy w prawo na Zagumnie i już nas będzie widać. Wszyscy inni przejeżdżają przez miasto kierując się na Lublin i na wiadukcie za torami zjazd w lewo na wspomniane Zagumnie. Zapraszamy serdecznie, nie ustalamy ani godziny ani dnia zakończenia pikniku.

Link to comment
Share on other sites

Z wielkim niepokojem spoglądamy w niebo gdyż prognozy pogody do wczoraj pomyślne, nagle się odmieniły :( .Jesteśmy jednak niepoprawnymi optymistami i dziś na spotkaniu naszego klubu postanowiliśmy,że piknik odbędzie się planowo a pogoda ma być i koniec. Lekkim ustępstwem z naszej strony będzie tylko tyle,że nie będzie 30 stopni C jak zwykle tylko 25 :) .Niestety w tej sytuacji musimy wprowadzić pewne korekty gastronomiczne. Ponieważ wielu kolegów odkłada decyzję przyjazdu do nas na ostatnią chwilę, co jest całkowicie zrozumiałe w tej sytuacji pogodowej , jesteśmy zmuszeni zrezygnować z kateringu zestawu obiadowego a w zamian zwiększymy ilość pizzy i grilla bo to da się zorganizować na potrzebę chwili. Nie trzeba juz wcześniej nas informować o przyjeżdzie tylko po prostu przyjechać. Lotnisko jest doskonale przygotowane, wystartują modele i na malutkich kółkach. Przygotowania rozpoczniemy w sobotę w południe, będzie już tojka i prąd, jeśli ktoś ma ochotę zawitać do nas w sobotę to oczywiście serdecznie zapraszamy, jest gdzie zaparkować i rozbić namiot. Będzie super jak zwykle. Czekamy na Was,pozdrawiam Lech

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo żałuje że nie przyjechałem, ale to co pokazywały portale z prognozami pogody nie wrózyło jakiejkolwiek sprzyjającej pogody do lotów. Również obawa że na pasie można będzie ryż sadzić zniechęcała. A jak było naprawdę? Niech ktos zda relację! :)

Link to comment
Share on other sites

Z pogodą jeszcze nikt nie wygrał ale my stawiliśmy jej dzisiaj czoło. Może w brew zdrowemu rozsądkowi ale zrobiliśmy ten piknik. Dużym dopingiem byli koledzy którzy nie zwracając uwagi na prognozy i nasze telefoniczne informacje o pogodzie, przyjechali. Dziękujemy Wam za to serdecznie :) . Niema obawy by nasze lotnisko przekształcić w pole ryżowe nawet po dłuższym okresie opadów :) Zdjęć na pewno naprodukowano wiele ale tak na szybko zapraszam na relacje Biłgorajskich portali http://bilgoraj.com....,1,10439,n.html

http://www.bilgorajs...ze-ruszyli.html

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam Lech

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Juz od kilku lat nie opuszczam zadnego waszego pikniku wiec nie rozumiem dlaczego byle deszczyk mial by cos w tym temacie zmienic. Jak zawsze bylo bardzo sympatycznie. Mimo, ze jestem juz tylko lotniskowym upiorem;) Podjelismy walke z pogoda i chyba nie bedzie naduzyciem jezeli stwierdze, ze zremisowalismy;) Pogody nie oceniam bo na nia nikt wplywu nie ma. Jednak organizacja jak zawsze na najwyzszym poziomie, pojedlismy, pogadalismy i co poniektorzy polatali. Takze serdeczne dzieki za fajny piknik i juz zapisuje sie na liste startowa kolejnego imprezy;)

 

ps. chyba sie za malo krecilem po lotnisku bo aby na jednym zdjeciu jestem;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.