Skocz do zawartości

SkySurfer 80% kompletny


Patryk900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kadłub i skrzydła gotowe zostałem przy ogonie jakieś propozycje jak go zamontować żeby był demontowalny ?

Myślałem żeby wcinać w niego 2 rurki plastikowe pionowo natomiast w kadłubie 2 trochę większe żeby można było w nie wcisnąć ogon dobry pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki bardzo fajnie zrobiony model życze udanego lotu i spawdź dokładnie czy statecznik poziomy nie bedzie się przesuwał podczas lotu , coś ta gumka słaba mi się wydaje.

To mie może się urwać w czasie lotu bo kret pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Francka :) Był kret oczywiście pionowo w dół poleciał ale tylko trochę folia na nosie się pomarszczyła :D do tego na początek próbowałem z wiatrem startować hehe na szczęście kolega mi przypomniał ze źle to robię :P ogon trochę się macha na boki i własnie nie wiem czy przez to model nie skręca trochę sam, muszę poprawić tylko mocowania skrzydeł bo są dość luźne i przy krecie niestety jednemu się trochę dostało od silniczka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. Wajcha w lewo - lewa lotka w górę, prawa w dół :)

 

 

Kacper - poprawiłem... ale wtopa :D

 

eeee tam :) żadna wtopa, sam się zacząłem zastanawiać czy z dobrej strony patrzę, bo można spojrzeć z punktu widzenia pilota, albo widza będącego na wprost samolotu, a wtedy oba stwierdzenia mają prawo bytu :) więc nie ma się czym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoczyne skrecanie - ja licze że to twój nie przyklejony statecznik poziomy z pionowym (na gumce) .

Trymowanie jak model skreca w prawo trymerkem steru kierunku kontuj w lewo lub odwrotnie.

Sprawdzileś wyważenie? , czy model leci poziomo czy pompuje , użyj trymeru wysokości . Model po sklejeniu po sprawdzeniu lotek , steru kireunku,steru wysokości powinien lecieć prosto .

 

Spróbuj wyciagnąć model na 50 -100 m po powolnym wyłaczeniu silnika powinien lecieć prosto jak , nie to korekcja trymerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.