Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Białymstoku - Zapraszamy!


Adas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Koledzy

Piotrek z tej strony. Mam pytanie czy mógłbym się zmówić z kimś na latanie we środę? Nie kryję, że moje umiejętności są słabe i szukam pomocy kogoś, pod kim mógłbym się rozwinąć. Godziny – do domówienia (jestem elastyczny)

W ostatnim okresie latałem bardzo nieregularnie – ubiegły sezon były to zaledwie 2 lub trzy loty.

Latam na mode 2 (Aurora). Latam (latałem) tylko elektrykami (trenerki).

Pozdrawiam serdecznie

Piotr T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku nieprawda. Ja latam na MODE 2. Nie słyszałem o tradycji latania w Białymstoku na MODE 1 ;)

Taras jak zajdziesz na lotnisko tam często są ludzie którzy latają. Z pewnością Tobie pomogą.

Ja chodzę nieregularnie i raczej "znienacka" więc jeśli będziesz chciał to będę Ci dawał znać jak będę się wybierał.

W poniedziałek świąteczny polatałem wieczorkiem. Piękna pogoda była to latania. P-40 chodził prawie jak po sznurku.Tylko przy czwartym pakiecie najprawdopodobniej się nadajnik rozbindował i nie wiem dlaczego. Muszę popatrzeć o co chodzi.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź.

Co do MODE 2 – od tego startowałem kilka lat temu. Co prawda dwa ostatnie sezony były dla mnie martwe (w sumie coś około 3 lub 4 godzin lotów). W większości była to walka o utrzymanie się w powietrzu przy pewnych niezrozumiałych dla mnie reakcjach w czasie sterowania

Ponieważ na wstępie nie wspomniałem „z czym przychodzę”. To teraz to uzupełniam. Obecnie na stanie mam Hiteca AURORĘ 9 (2,4 GHz) (tak jak wspomniałem na tym etapie MODE 2). Latam elektrykami, a tak naprawdę próbuję latać EG pro. Dodatkowo do oblotu czekają jeszcze dwa.

Jeśli ktoś będzie się wybierał z miłą chęcią dołączę i skorzystam z cennych rad.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Taras . Przestaw posiadaną aparaturę na Mode 1 , bo na tym mode lata się w Białymstoku . Wtedy , każdy bez problemu oblata ci nowy model i pomoże w nauce latania . Inaczej nikt nie zechce .

 

 

:)  Kogo nie spotkam w Białystoku to lata na MODE 2, więc nie wiem skąd masz takie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Panowie modelarze z Białegostoku mam pytanie gdzie znajdę sklep z materiałami typu balsa, sklejka, ogólnie modelarski? jestem tu przejazdem i bym się zaopatrzył lub chociaż odwiedził. kiedyś był sklep w jakimś pawilonie na ul. Warszawskiej (chyba, w pobliżu hotelu Gołębiewski) ale jak parę lat temu zaszedłem to już sklep nie istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lataliśmy z kolegą rano. Trochę powiewało ale polataliśmy. Przy okazji wyszła usterka w moim kombacie i przez to mały kret wyszedł. Lut na reglu poluzował się i przerwa w zasilaniu wyszła w złym momencie. Szybkie klejenie skrzydła i dalej latał. A lut trza poprawić. Na lotnisku ruch jak na Okęciu. Jeden za drugim lądowało, tankowało i startowało sześć cesn. Akcja lis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Panowie modelarze z Białegostoku mam pytanie gdzie znajdę sklep z materiałami typu balsa, sklejka, ogólnie modelarski? jestem tu przejazdem i bym się zaopatrzył lub chociaż odwiedził. kiedyś był sklep w jakimś pawilonie na ul. Warszawskiej (chyba, w pobliżu hotelu Gołębiewski) ale jak parę lat temu zaszedłem to już sklep nie istniał.

 

RAPIDLINE, Hetmańska 57  http://www.rapidline.pl/  - nie wiem jak z asortymentem, dawno nie byłem

 

Sklep modelarski na ulicy Warszawskiej, przestał istnieć w momencie gdy zmarł właściciel.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.