Skocz do zawartości

Catalina Lipiec 2013


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miejscówka full wypas, zazdroszczę.

W porównaniu z tym akwenem, to ja bawię się w kałuży - moje bajorko wysycha - jakoś ostatnie dwa lata to chodziłem po suchym dnie !!!

 

PS

Ale kiedyś działało

Jeden z pierwszych modeli hydro u mnie na tym bajorku - to były miłe czasy styropianków GWSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, napisz w jakim formacie to skonwertuję i gdzieś dam do ściągnięcia. Hubert, to jest Zalew Janowski obok hotelu Duo. Moglibyśmy tam kiedyś wyskoczyć na polatanie w weekend, hotel należy do moich przyjaciół, mam baaardzo duże zniżki jakbyśmy chcieli zanocować czy pooliwić podzespoły. W ogóle to sam zalew i jego infrastruktura jest wręcz wyśmienita na jakieś zawody wodnosamolotów, jak widziałeś stałem sobie na pomoście obok hotelu, a brzeg po lewej stronie jest wręcz wymarzony do przeprowadzenia jakichś zawodów. Enyłej, możemy polatać na naszym zalewem od strony Wrotkowa lub Mariny, trzeba się tylko umówić :). Moja Catalin a jest już po przejściach i mam zamiar kupić nowy zestaw bez wyposażenia ( ok 40$ w HK), i dać jej nowe życie. Lata wspaniale a w zestawie z dzwonkami z HK ma zaj... nadmiar mocy i jak wieje w mordkę to potrafi wyrwać po 2-3 metrach z wody! naprawdę. Również ładnie staruje z trawy - no i ląduje tysz oczywiście. Jeśli ktoś chce trochę więcej informacji nt tego co trzeba poprawić w modelu to służę.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.