Skocz do zawartości

VI Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu


modelpiotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność zaprosić na VI Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu !!!

Latamy 14 września 2013 od godz 11.00 ( sobota)

miejsce to samo co w latach ubiegłych przy wałach p.powodz w okolicach Auchana

link do mapy

http://goo.gl/maps/i9qbW

Oczywiście zapraszamy wszystkich modelarzy i tych dużych i tych małych :) latających i nie :))

Nowością w tegorocznym piknku będą TOITOje :)))))) czyli Piknik Full wypas :))

a tak to standart czyli fajna pogoda,wspaniali ludzie i rewelacyjna grochówka od Janety !!!!

zgłoszenia chetnych do latania na modelpiotrek@poczta.onet.pl

post-80-0-16122000-1376510630_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Ponieważ czas nieubłaganie leci do przodu i Piknik się zbliża wielkimi krokami to mam ogromną prośbę do osób które przyjadą i będą latać

żeby napisały mi na maila modelpiotrek@poczta.onet.pl imię nazwisko i przy 35mHz kanał w porywach się można rozpisać i napisać czym się bedzie latać.Ułatwi to znacznie życie organizatorom:) Dzięki Wielkie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Arturze !!!

Myslimy o tym ale to w ostateczności ,ponieważ prognoza zmienia się jak w kalejdoskopie i jak już to zdecydujemy to jutro i postaramy się wszystkich powiadomić

Myślę że jutro prognozy będą już na tyle rzetelne że bedzie im można zawierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga !!!! VI Raciborski Piknik Modelarski zostaje przeniesiony z soboty na niedzielę czyli latamy nie jutro a w niedzielę 15 Wrzesnia !!!!!!

Spowodowane zostało to fatalnymi prognozami na dzień jutrzejszy a niedzielę bedzie o wiele lepiej a nawet bedzie słońce !!!!!

Proszę wszystkich o przekazanie tej wiadomości znajomym osobom które się do nas wybierały jutro

Pozostały program pikniku pozostaje bez zmian !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza z roku na rok coraz większa, super ludzie, modele i modelki też:-)) Niestety nie obyło się bez strat w sprzęcie ...... ale chyba każdy, kto lata to liczy się z tym.

W załączeniu link do galerii zdjęć - https://plus.google.com/photos/106030449409549021763/albums/5923914046857096129?authkey=CML0m-WpjqDLnAE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony chciałbym Wszystkim Wam uczestnikom tego Pikniku Bardzo podziękować i za miłe słowa jak i za Wasze uczestnictwo oraz za atmosferę na tym pikniku !!! bo Wy ją stworzyliście !! Dzięki Wam modelarze którzy przybyli z całej polski ten piknik się odbył a nas zmotywował do dalszej wytężonej pracy by następny był jeszcze lepszy !!! w imieniu nas wszystkich którzy ten piknik zorganizowali Dziękuję Wam Bardzo !!! i zapraszam za rok !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze i reszta ekipy z Raciborz!!

 

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie. Część atmosfery oddały powyżej zaprezentowane zdjęcia.

 

Pracy w to włożyliście sporo ( a o grochówce - dobrej i miłymi rękami nalewanej - to jak na razie nikt nie wspomniał ) a to co przeszkadzało to i tak wpływu nie macie/mamy - pogoda.

 

Jedyna sugestia na rok przyszły - a wszędzie jest z tym problem - to nagłośnienie by i modelarze i publika miała bieżące informacje.

 

Niestety nie obyło się bez strat w sprzęcie ...... ale chyba każdy, kto lata to liczy się z tym.

 

Gdzie drwa rąbią tam drzazgi lecą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.