Skocz do zawartości

Problem z (podłączeniem?) regulatora


polch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega dał mi do poskładania ESA. Utknąłem na etapie podłączenia regulatora do odbiornika.... Po zbindowaniu (nowy nadajnik i odbiornik) odbiornika i podłączeniu regla, ten nie reaguje na gaz i cały czas pika po odegraniu tonów zaraz po podłączeniu. Regiel to Tower Pro ESC25A. Po podłączeniu mojego starego regulatora EMax 18A wszystko działa jak należy. Co jest nie tak Panowie bo już głupi jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mnie zdarza sie to ostatnio coraz czesciej - wszystko działa tylko nie gaz. Ustępowało to gdy obniżałem dolne EPA na dróżku gazu. W moim Optic 6 jest to np 125% dla max wychylenia i 80coś tam % dla max dolnego położenia. Gdy dolna wartosc - jakoś sama sieprzestawiła na 100% regultor tykał cały czas , a silnik nie zaskakiwał. Ale zaskakiwał też w pamięci innego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdarza sie to ostatnio coraz czesciej - wszystko działa tylko nie gaz. Ustępowało to gdy obniżałem dolne EPA na dróżku gazu. W moim Optic 6 jest to np 125% dla max wychylenia i 80coś tam % dla max dolnego położenia. Gdy dolna wartosc - jakoś sama sieprzestawiła na 100% regultor tykał cały czas , a silnik nie zaskakiwał. Ale zaskakiwał też w pamięci innego modelu.

 

Dzięki, pomogło. Nie wiem co zmniejszyłem ;) , ale podejrzewam że neutrum serwa. Od -80% wszystko gra. Z dokładniejszymi ustawieniami niech już właściciel ma radoche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.