Skocz do zawartości

Jaka aparatura ;S


VIP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!!

Otóż gdy postanowiłem wrócić do hobby z trzech lat trochę się pozmieniało, dlatego też prawdopodobnie muszę kupić lepszą aparaturę.

Posiadam aktualnie Futaba T4EXA 35mhz 4ch i nie wystarcza do modeli latających. Jak na razie mam tylko motoszybowca, extre 300s i tamiye.

 

Tak więc mam do was parę pytań.

1.Jeżeli miałbym brać turnigy 9x lub 9xr (pewnie z frysky) to którą byście wybrali i czy nie ma z nimi za bardzo awarii(jeżeli tak to jakie)?

2.Jaką aparaturę polecacie? Zastanawiałem się nad:

- Te co w 1 punkcie tylko koledzy z modelarni mówią mi że jest niedopracowana i są częste awarie w 9xr z potencjometrami,

- Spektrum dx7 - tylko używana,

- Aurora 9 - tylko używana,

- Futaba T8FG - tylko używana,

- Dalej to wasze propozycje i opinie na temat tych wyżej.

 

Max Cena to około 700zł, dlatego też chciałbym żeby posłużyła mi ona na parę lat.

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ja na moje 9x nie narzekam nie tracę zasięgu (słucha się nogi) :P

 

A ile ją masz i właśnie się zastanawiam jakie różnice są między 9x a 9xr. Niby 9xr jest poprawką 9x ale podobno bardziej ludzie na nią narzekają niż na 9x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to co wyczytałem z komentarzy, opinii na temat turnigy 9xr to ona zdecydowanie odpada i pozostaje opcja 9x. Ale potrzebuje jeszcze waszych propozycji jak i porad na temat innych aparatur jak i wlasnie tego turnigy 9x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jest szansa na TARANISa od Frsky.

Na HK jest (a raczej przez chwilkę była :) ) w cenie 172$. Z wysyłką wyjdzie pewnie 210$. Jak nie dowalą Ci VATu to się mieścisz w tych 700zł.

Ryzyko z zakupu jest takie, że jest to nowy produkt i nic nie wiadomo o chorobach wieku dziecięcego. Ale na papierze wygląda nieźle. Chyba Ktoś z forum już ja nabył i jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.