Skocz do zawartości

Extra 260-1250mm, próby rysowania w CAD


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowałem elementy usterzenia do ułożenia na formatkach.

Czerwony-balsa 3mm

Zielony -balsa 6mm

Niebieski-balsa 2mm

Pomarańczowy- balsa 1,5mm

Sklejka balsowo lipowa- brak w statecznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienia formatek ciąg dalszy. Niewiele zrobiłem , miałem ciężki dzień w pracy i za bardzo nie mam chęci brać się dziś za rysowanie, tym bardziej że  zostało 3 minuty do północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem formatki, jutro optymalizacja i mostki (tego nie trawię w rysowaniu) Upchnąłem wszystko jak tylko się dało. Wniosłem niezbędne poprawki, uprościłem konstrukcję, dorysowałem niezbędne gadżety. Ogólnie rzecz biorąc to szkoda roboty ale może jak mała Extra poleciała to i ta większa ma jakieś szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem  że pogoda i brak czasu odegrały tu rolę. Poczekam, nie pali się :D

 Wysłałem pliki Extry 1250 do wyceny. Jestem ciekawy ile, to zdeterminuje koszt zestawu KIT o ile będzie na niego zapotrzebowanie. To już dużo większy model i trochę więcej pójdzie na niego towaru.

 Screeny wyższej rozdzielczości są tu http://forum.aerodesignworks.eu/viewtopic.php?f=4&t=845&start=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę najpierw sam zrobić żeby bubla nie wypuścić do ludzi. Od środy mam wolne więc spróbuję zrobić wytłoczki maski i kabiny. Na wycinankę będę musiał poczekać. Mam nadzieję że cena nie będzie zaporowa. Zoptymalizowałem pliki minimalizując czas pracy lasera ale i tak jest cięcia od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny na extre 1250 czyli kit nr 1 :)

To może Sławek własnoręcznie naniesie numer seryjny powiedzmy na pierwszych 3 egzemplarzach :) (teraz taka moda, niedawno była premiera nowego Volvo XC 90, dostałem od nich maila, że może chciałbym zamówić jeden z pierwszych 127 egzemplarzy z wytłoczonym numerem)

No muszę najpierw sam zrobić żeby bubla nie wypuścić do ludzi. Od środy mam wolne więc spróbuję zrobić wytłoczki maski i kabiny. Na wycinankę będę musiał poczekać. Mam nadzieję że cena nie będzie zaporowa. Zoptymalizowałem pliki minimalizując czas pracy lasera ale i tak jest cięcia od groma.

W to robienie bubla to po tym jak zrobiłeś małą extrę i jak lata to nie wierzę, ale rób, a potem zaraz wersja 1500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.