Skocz do zawartości

Katana.


dali

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie....... Boogie i radek872 zrobcie sobie nowego posta pt. "Czy to aby samolot czy moze i nie albo tak". Marnujecie relacje z budowy i tu zaznacze profesjonalnego podejscia do tego. Zobaczcie jak swoje depronki robicie a potem komentujcie konstrukcje innych......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zobaczcie jak swoje depronki robicie a potem komentujcie konstrukcje innych......

 

Tej czesci posta akurat nie rozumiem.

Prosze w miare mozliwosci o przeniesienie tej naszej czesci dyskusji do innego watku. To juz ostatni OT w tym topicu z mojej strony.

 

 

EDIT: Podkreslam, ze ta wypowiedz jest w liczbie mnogiej, gdyz ja o deproniakach nic nie wspomnialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora.

Powiem jedno zaskakujecie mnie młodzi ludzie swoimi wypowiedziami.

I dlatego nie będę się z wami przekomarzał czy to katana czy Extra czy cos innego.

Czy będzie benzyna lepsza od żarówki i odwrotnie?

Ja tylko chce wam pokazać, jakie modele budujemy w Kaliszu w jednej lub drugiej modelarni.

Jak sadzicie ze zacząłem budować model i tak wziąłem wymiar no powiedzmy z kosmosu i po sklejeniu będę dopiero wybierał silnik serwa i wiele innych rzeczy?

Może źle robię drodzy młodzi koledzy?

 

Na dzień dzisiejszy modelik tak wygląda.

 

 

ad5f4d061af04355m.jpg

 

A tak wygląda silnik. :lol2:

45c68eed21df6a6am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to albo tylko pisac umiecie albo nie wiem, przeczytaj od poczatku do konca tego posta albo jak chcesz to ci to ulatwie:

 

Radek daj spokój najpierw silnik,teraz nazwa.

Popatrz na swój model

http://pfmrc.pl/viewtopic...ighlight=#66138

czy to przypomina Edga 540T ?

Chyba tylko z nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Caly model jest oklejany oracover bialy. Potem zostaje tylko naklejanie poszczegolnych elementow z wycietych na ploterze naklejek. Takze sama zabawa :> Czasowo to zalezy od reki. Generalnie prosta sprawa..... Caly pic polega na dobrze opracowanym projekcie do wyciecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś dzień bez zabawy na modelarni za to delegacja w stolicy, jak co tydzien.Myśle ze jutro cos dokleimy do kadłuba.

Płyn używamy tylko do folii samoprzylepnej. 8) Używamy go pryskając folie i oklejany element.

A najlepszym płynem jest np.Ludwik rozcieńczony w wodzie i wszystko wlane w pojemnik z atomizerem.Do usuwania powietrza najlepszym przyżadem jest kawałek balsy i wprawna ręka. :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Dali.Masz dobry GUST .Wedlug mnie jest to jeden z ladniejszych samolotow akrobacyjnych.Przed kilkunastu laty zbudowalem jako jeden z pierwszych w NIEMCZECH T-30"KATANA".Zrobilem ok 12 sztuk.Ale na tamte czasy troche zadrogi (motor ZG 62). Formy sprzedalem.Podobno sa jeszcze w urzyciu AUSTRIA.Pokusilo mnie znowu i zrobilem nowe oformowanie ale 20%mniejsze tj rozpietosc 183cm.Pierwsza miala230cm.Przewiduje30CC BENZ lub Elektro.PS podwozia robie z drewna - lzejsze od CFK i lepiej absorbuja twarde ladowania.MFG Henry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A tak wygląda modelik ze statecznikiem pionowym przygotowanym do wklejenia.

30c1410a9d76268bm.jpg

O właśnie tu jest poziomy, ale bez kubka.

825a4bf8bca6b02fm.jpg

Jak na razie tydzień przerwy w budowie może jeszcze dziś wieczorem coś zrobię należy popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.