Skocz do zawartości

Katana.


dali

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisz tak Seba, bo autor nie znosi krytyki :rotfl:

 

konstruktywna krytyka myślę że jak najbardziej wskazana , nie ma się co obrażać , oby nie były to tylko złośliwiści , ja niestety też jestem rozczarowany wyglądem osłony silnika a szkoda bo wiem ile czasu i pracy trzeba poświęcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi osobiscie sie tez nie podoba,ale skoro Dali tak zrobił tzn ze tak chciał w sumie to model powinien sie włascicielowi podobac.

mało znam osób ktore by tak perfekcyjnie model zrobiły, lecz nie każdy we wszystkim jest dobry, jednej osobie lepiej wychodzi dłubanie w laminacie a w drugiej w balsie, a ta maska poprostu psuje wygląd całego modelu.

Tu juz nie chodzi o to czy mu lepiej wychodzi dłubanie w laminatach czy w balsie bo i w balsie i w laminatach widac siiedzi długo i dobrze to robi tylko sama forma maski ikabiny jest strasznie kanciata wrecz ociosek.Ktos poszedł na łatwizne i złagodził prostokątny klocek

 

Wszystko kwestia gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo piszecie Panowie w temacie ,albo posypią się krawaciki :twisted:

Jak sie coś komu podoba lub nie to niech napisze ,bez zbędnych komentarzy.

A najlepiej niech napisze jak coś zrobić lepiej , niż produkować posty jaki piękny model ,albo jaka zrypana maska.

 

Chyba sie dobrze rozumiemy ??? :?

 

Dali kontynuuj postępy prac i nie rozdrabniajmy się w nieistotne detale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Następnym krokiem jest poskładanie skrzydeł (sklejenie).

Myślę, że będzie widać wszystko na fotkach.

 

1332cef2d0f24b18m.jpg

 

Składam wszystkie żeberka plus przekładki na sucho po wstępnym ułożeniu sklejam cjanoakrylem punktowo następnie ściągam z rury aluminiowej i przenoszę na stół po ponownym sprawdzeniu czy wszystko jest proste sklejam resztę żeber i listew do przekładek.

 

5af0876d8b89396fm.jpg

 

A tak wygląda po sklejeniu białym klejem pozostawione do jutra.

 

da446d8f266bfee5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a nie lepiej jakiegoś 4takta "

sebarc ,najlepiej zaproponuj tak -a nie lepiej jeździć mercedesem

:devil:

Tak masz rację a nie uwżasz że na wszystko trzeba kasy ,kasy i jeszcze raz kasy.Każdy z nas stosuje to co aktualnie posiada .

Jeżeli jest wybór albo włożyć to co mam, albo nic nie robić ,to co zrobisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ASP 120 4 takt kosztuje tyle samo co OS 120AX nie jest to co prawda Saito ale wcale zle nie chodzi ogólnie 4 suwy Magnum ASP maja swietne opinie i gdybym miał wybierac na pewno wybór by padł na Magnuma 20ccm 4 takt co nie znaczy,że OS 2 suw jest zły bo Serie FX SX AX są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.