Skocz do zawartości

F-302 EDF ze Stargate z planami


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie bomba.

Od dłuższego czasu śledzę Twoje poczynania :)

Sam jestem fanem Stargate i od dłuższego czasu mam wewnętrzny dylemat jakie "deproniaki" budować.

Tobie nie dorównam w konstrukcjach i chyba poszukam innego tematu przewodniego ;)

Zapewne pójdę w Star Warsy ewentualnie Star Trekowe klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam.

Najtrudniej, ale jednocześnie najfajniej stworzyć coś unikalnego, gdy nie wiadomo "czy to w ogóle poleci?". Mi to daje dużo satysfakcji.

Potem, jak temat jest rozkminiony to budowa z planów jest o wiele łatwiejsza.

StarWars i StarTrek są dość dobrze "zmodelowane", dlatego ja nie ruszam tych tematów, no i fanem jestem średnim poza postacią kapitana Picarda i Borg.

Poszukaj planów od SGTalon. Są to głównie plany profilowców, ale latają ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów przygoda. Przednie łożysko w silniku wypadło ze swojego łoża. Taki sam incydent miał u siebie Marcelizor w Migu-29. Zastosowałem takie same zabezpieczenie na przyszłość z dodatkowego łożyska.

 

Dobrze, że wentylator się nie rozleciał. Fajnie teraz brzmi i lata. Porządnie się nakręciłeś na tego EDF-a :) i bardzo dobrze, że nie przerobiłeś F-302 na zwykłego śmiglaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dopiero dzisiaj dopadłem ten wątek,  początkowo nie wyglądało to tak dobrze ale finał ....

                   GENIALNE!

Muszę powiedzieć, że twoje perypetie z modelami niejednego sprowadziły by do parteru i porzucili by dalszą budowę.

Powinieneś teraz zorganizować małą scenkę w której odbywała by się walka pomiędzy tymi wehikułami. Szkoda tylko,

że one latają po tej samej stronie barykady :)

Ale co tam. Zwołaj pilotów którym zaufasz na tyle, żeby poprowadzili twoje maszyny i sfilmować je razem w locie :)

Lecące w szyku bojowym skrzydło w skrzydło. :)


Dzisiaj polatałem na górce ze Sławkiem. Niskie przeloty, gdzie mogę spojrzeć na model od góry.



To już chyba ostatni filmik z F-302. Samolot bardzo fajnie lata, daje dużo radości, ale czas zbudowac coś innego z EDF.

Brakuje mu tylko podświetlenia wylotów turbiny :)

No i chyba bym jeszcze pokusił się o stabilizator lotu ;)

Rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.