Skocz do zawartości

Flesh 5


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz jeszce do jakeigo szybowca :)

 

Do wersji podstawowej spoko starczy na długo, natomiast jeśli masz wersje z Klapami i lotkami opsobno i chcesz latać zawodniczo, to niestety nie wykożystasz pełnej mechaniki płata :(

 

Ale na początek dobre posunięcie powinien starczyć na dłużej niż rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna miałem to radio i byłem zadowolony - nigdy mnie nie zawiodło.

Najsłabszy element to akumulator 600mAh, który był seryjnie, ale w sumie to drobiazg.

W związku z używaniem sporej ilości modeli jednocześnie okazała sie druga wada nadajnika: mała jak dla mnie pamięć modeli (5 modeli).

Trzecia wada to niezbyt ergonomicznie umieszczony przycisk Cutt off (gaszenie) silnika spalinowego.

 

Radyjko wystarczyło do wielu prostych modeli (głównie elektrycznych, ale i kilku spalinowych): http://www.alexrc.com/v-web/bulletin/bb/viewtopic.php?p=44864#44864 (wszystkie tam zamieszczone pilotowałem tym radiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze problemu :D

A "panie" to proponuje sobie podarowac,wszyscy tutaj jstesmy kolegami modelarzami .

 

Radio spokojnie mozna bedziesz mogl sobie obejzec i sie pobawic ,tylko musielibysmy sie sptkac u mnie lub w okolicy a jak nie to wysylam i juz.(w styczniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diakon przeciez Optik to tez Hitek tylko ze nowsy model i ma nie 5 (jak flash) tylko 6 kanalow :D ,do tego wicj i lepiej ulozonych przelacznikow ( powodzenia w gaszeniu silnika spalinowego na flahu ) a do tego sporo ieceh kanalow.

Ja radia na ile pozbyc sie nie chce bo to dobry sprzet nigdy mnie nie zawiodl i jakby co to dokupie synteze i zostawie sobie do wszelakich mniejszych (czytaj 1 silnikowych modeli).

A jak sie sprzeda to kupieMultiplexa 9 z synteza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....( powodzenia w gaszeniu silnika spalinowego na flahu ) .....:D

 

 

We flashu gaszenie jest miodzio :)

Może zależy to od Mode: ja latam z gazem w lewej ręce, a przycisk jest bliżej prawej (przycisk mały i identyczny jak pozostałe) - bez puszczenia lewego drążka niczym go nie sięgniesz, a bez zerknięcia na chwilę możesz go nawet nie znaleźć.

Można to bardzo łatwo zmienić dodając równolegle drugi przycisk np pod spodem obudowy i obsługiwać go np palcem wskazującym (dowolnej ręki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz lepiej kupic optica 6 od Tomka, cena korzystna i radyjko troszke z wiekszymi mozliwosciami (Tomkowi zabraklo dopiero jak sie wzia za wielosilnikowce)

 

... cena tego radia nowego ze sklepu z gwarancją i nowym pakietem i kwarcem wynosi ok 430-450zł... :) troszkę jednak trzeba uważać co się kupuje i co się zachwala. :) ... ceny spadają w bardzo szybkim tempie - rozumiem że można być troszkę nie na bierząco... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Tomku - nie wiem, czy Ty chcesz sprzedać np: sam nadajnik i odbiornik z kwarcami, czy może cały zestaw - wiem przecież co to Optic 8) - aż taki gamoń to (chyba) nie jestem...

A Flash5x teraz to cały zestaw... Można ze spokojem zrobić z niego przyzwoitego szybowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.