Skocz do zawartości

"silniczek"


piars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

A czy jest gdziekolwiek dostępne zdjęcie, bądź film z tym silnikiem w lecącym modelu (bo póki co to widziałem go jedynie na hamowni)? Może za mało czasu poświęciłem na analizę tematu, albo po prostu mam rację, sam nie wiem. Jak znajdziesz coś potwierdzającego swoją tezę to wrzuć link, chętnie pooglądamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest gdziekolwiek dostępne zdjęcie, bądź film z tym silnikiem w lecącym modelu (bo póki co to widziałem go jedynie na hamowni)? Może za mało czasu poświęciłem na analizę tematu, albo po prostu mam rację, sam nie wiem. Jak znajdziesz coś potwierdzającego swoją tezę to wrzuć link, chętnie pooglądamy.

 

No wlasnie o tym napisalem - na stronie producenta (patrz link na poczatku watku), w galerii. Szukac pod: Motorentechnik-Bildergalerie. Kliknac na obrazek samolotu i pojawi sie galeria.

 

Dla zainteresowanych jeszcze link do tematu o budowie silnikow na niemieckim forum:

http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/322918-Modellmotorenbau-vom-Feinsten

Tutaj bezposredni link do wspomnianej galerii:

http://www.heilemann-sternmotoren.de/index.php?option=com_ponygallery

 

Mam nadzieje, ze bedzie funkcjonowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracanie glowy! Na stronie producenta stoi jak byk napisane, ze to dopiero projekt. Dlatego stwierdzenia typu "zdecydowanie nie do latania" sa na tym etapie przedwczesne. Jak dotad wszystkie inne silniki tego producenta lataja a po zakonczeniu prob moze sie okazac, ze i ten poleci.

 

Wiadomo, ze tego typu silniki stanowia w pewnym sensie sztuke dla sztuki, chocby nawet ze wzgledu na ich rzadkosc. A i zbudowanie czegos takiego to prawdziwa sztuka. Proponuje jednak nie zapominac, ze samo latanie bylo na poczatku sztuka dla sztuki, a pierwsze maszyny latajace wydawaly sie zdecydowanie nie do latania. Do chwili, kiedy ktos na takiej maszynie polecial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.