Skocz do zawartości

Przemiana EasyCub'a


SiZeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam model trenera EasyCub i postanowiłem go przemalowac.Do malowania użyłem farby akrylowej w sprayu.Samolot przed malowanie wyglądał tak :

 

Widac żę najlepsze czasy ma juz za sobą

 

skrzydła pomaloralem częsciowo na czarno z góry a z dołu pomaluje je na żółto.Kadłub bedzie czarny z góry i zółty z dołu

post-14173-0-39909300-1388749336_thumb.jpg

post-14173-0-58828500-1388749558.jpg

post-14173-0-45049000-1388749566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artura tak jak na zdjęciu nowka sztuka turnigy 9x samolot jest obdrapany bo kupiłem używany i sam go trochę zmeczylem

 

Bo szkoda pracy i pieniędzy na kreta.

Moje loty wyglądały tak że większość czasu szybowalem ponieważ po dobrym wyrażenia modelu ma on fantastyczne właściwości właśnie do szybowania spalilem tylko 3 baterie a latalem na jakiś 15 innych głównie turnigy

post-14173-0-99991100-1388856734_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest żle domaluj kabinę zrób jakieś oznaczenia i jeszcze tym trochu potrenujesz.Ważne że robisz coś samemu a nie idziesz na łatwiznę kupując gotowy model.

Uważam że jest więcej zadowolenia z modelu który dobrze lata i zrobiło się samemu bo wyjąć gotowy model z pudełka złożyć go w 30 minut to żadna sztuka.

 

Andrzej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.