Skocz do zawartości

ULTIMATE NAC 6mm depron


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek, skala 100%. Z takiej perspektywy fotka jest zrobiona po prostu :P Filmik będzie na dniach jak tylko wiatr pozwoli i szwagier będzie miał czas :)

 

I jeszcze miałem pytać czy u Was też przy skręcie na lotkach trzeba mu pomagać kierunkiem?

 

 

Tutaj widać skalę :P

 

post-12909-0-43765700-1399200557_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie teraz widac ze jest wiele mniejszy. mysle ze to przez to ze sa proste skrzydla i do tego deskowate, no i zerowy kat zaklinowania skrzydla , jak to w akrobacie, dlatego trzeba pomagac kierunkiem  ale moge sie mylic bo jeszcze nie probowalem mojego, no i brak mi doswiadczenia w tym temacie. :) czekam na twoj filmik i pozdrawiam.


ten zielony to EXTRA ???? tez jest twoja ?? ladna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś wykłon ? I pytanie  czy zrobiłeś skłon ? może tu poszukaj u mnie jak źle ustawiłem wyłkon miałem coś podobnie jak będę latać może w przyszły weekend nagram może lepszy filmik bo i już się lepiej wlatałem w model. Mój tam zawraca jak trzeba,a na kierunku to prawie w miejscu... jak leci na nożu wystarczy pociągnąć troszkę więcej ster kierunku i mam zawis w pionie... a to że nerwowy to sprawdź czy masz równo ułożone skrzydła względem siebie lub sprawdź jeszcze raz wyważenie ewentualnie może zakradł się luz na sterze wysokości , u mnie pakiet 2200 robi robotę chociaż na 1300 po zmianie śmigła na 10x5 też lata poprawnie co ciekawe na 2200 praktycznie nie ma różnicy czy lecę normalnie czy na plecach... praktycznie lecąc na plecach mogę puścić ster wysokości i dalej będzie leciał równo...  Ps. mam małe luzy na lotkach tzn na dolnych od srew nie tylko między dolnymi a górnymi ale nic z tym nie robię bo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak skłon i wykłon jest zrobiony. Dziś latałem i może to takie moje pierwsze wrażenie bo wcześniej dużo latałem na górnopłacie który po przechyleniu skręca sam. Filmik mam, zostawię na noc i wrzucę na jutuba.

 

Może poradzicie mi w czym miałem problem. Mianowicie przy pierwszym starcie po wzbiciu się trochę silnik/regiel zaczął piszczeć i brak mocy (coś takiego jak pakiet jest pusty), po lądowaniu sprawdzam i działa normalnie. Tutaj filmik, w około 5s słychać taki jęki z silnika i w trawę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy silnik nie obraca Ci się na wale który stoi w miejscu. tzn nie dokręcony wał silnika do silnika. ja to dziś przerobiłem identyczny dźwięk. u mnie śrubka imbusowa wyrobił się gwint i silnik jest uziemiony (plus czeka na nowy wał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł, tym bardziej, że akurat wał wymieniałem. Jutro sprawdzę, dzięki! :)

 

@EDIT:

 

dorzucam film :)

 

 

P.S. widze ze film troche slabej jakosci, potem kiedyś poprawię bo dopiero zacząłem się bawić w obróbkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a Wy jak tam, latacie coś? Jak macie SC ustawione? U mnie na razie tak jak w planach, ale chyba zacznę przesuwać do tyłu trochę bo przy próbie np. harriera strasznie kołysze skrzydłami na lewo i prawo. Jako, że to moje pierwsze kroki to trochę dziko latam ale na symulatorze coś tam ćwiczę i staram się kręcić. :) Jeszcze na dniach zaopatrzę się w inne śmigło (10x5), a potem eksperymentalnie będę SC do tyłu przesuwać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mój ultimat skończył na obecną chwilę przygodę z lataniem pozbył się górnego płata lecąc do góry kołami przygrzmociłem w ziemie... błąd pilota... ale jak poleży i pomyśli to zostanie dolnopłatem... :P tym czasem bawię się moim bardzo szybkim trenerkiem...

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/46552-fan-trainer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.