Jump to content

Pytanie o zamocowanie odbiornika


Recommended Posts

Witam. Moze pytanie jest banalne bo podobno zasieg odbiornika maleje przy wodzie i za przeszkodami. Wiec moze podpowie mi ktos w jaki sposob zamontowac odbiornik Orange? Bo taki mam zamiar podpiac pod pokladem lodzi. Czy zasieg bedzie na tyle dobry czy potrzeba wyjac go na zewnatrz ale bedzie wtedy narazony na wode. Prosze o jakas rade gdzie najlepiej go umiejscowic. Z gory dziekuje za odpowiedz

 

PS.Mam zamiar uzywac swojej DX6i od modelu heli

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pokład łodzi nie stanowi problemu bo startując i lądując masz przecież model blisko siebie a w powietrzuTwoje obawy nie mają podstaw o ile będziesz trzymał model w rozsądnej odległości. (jeżeli twoje pytanie dotyczy łodzi latającej a nie pływającej ;) )

Jedyny problem jaki jak widzę to sam odbiornik krótkiego zasięgu jaki proponujesz.

 

Nie wiem do jakiego modelu zamierzasz go użyć ale widziałem już kilka które spadły przez krótki zasięg proponowanego odbiornika. Jeżeli to pianka za kilka złotych to nie ma problemu ale jeżeli wartość modelu rośnie to również proponuję zastosować proporcjonalnie droższy z tym samym bardziej niezawodny odbiornik a montaż tego odbiornika odradzam.

ms

Link to comment
Share on other sites

Zamontuj odbiornik w miarę możliwości jak najwyżej. Miałem raz zakłócenie z odbiornikiem Spektrum AR600 w modelu, w którym zamocowałem go do dna kadłuba, który był jednocześnie łodzią. W każdym innym przypadku nie miałem żadnych problemów.

Ja osobiście polecam Ci odbiornik AR600C, który jest wodoodporny i posiada długą (w miarę) antenkę.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.