Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproszenie trochę za pózno , był inny priorytet na lotnisku , bo pogoda dopisała .

Ale cały czas się uczymy lądować do nogi , do reki  ,latem , zimą .  Niektórym to nawet model nie chce wylądować i lata w kółko :D

Kto nie wierzy niech ogląda .  Pozdrawiamy

 

 

Wiadomość dla klubowiczów 1 czerwca po południu planujemy porządkowanie terenu lotniska i gril .

Zapraszamy wszystkich chetnych .

Edytowane przez Francka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda marzenie , wiec polazłem na lotnisko polatać .,,,,,,, Pomogłem koledze ulotnić "Sky Surfera" , bo był słaby (źle założone śmigło) i poleciał jak burza  :D .

Ale atrakcją był piesek mojego kolegi - popatrzcie jak latał   :)   Oj Aniu podobał by Ci się.

Piesek był  sterowany głosem

 

Właścicielka pieska robi wspaniałe zdjęcia http://alicjazmyslowska.blogspot.com/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z wielkim żalem zawiadamiam klubowiczów i wszystkich kolegów  modelarzy , że wczoraj zmarł nasz kolega klubowy Bruno .

 

post-7945-0-12587200-1530185958_thumb.jpg

 

Dziękujemy mu za wiele lat spędzonych razem na lotnisku spoczywaj w spokoju. Łączymy się w żalu z rodziną i znajomymi .

 

 

 

Datę pogrzebu podam jak się dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oczami wyobraźni widzę szczęśliwe twarze osób, które właśnie rozpoczęły urlop.

Ciężko pracowaliście na to cały rok, należy się Wam.

Możecie odpocząć od upałów i spokojnie z ulubionym napojem w ręku obejrzeć jak w zeszłym roku musieliśmy walczyć z upałem i suszą:


  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot Cessną na cycu, na początku czerwca.

Lata cudnie i posłusznie, chyba dość lekko wyszła konstruktorowi  :).

Odniosłem tylko takie wrażenie, że ma dość głośny napęd, na średnim gazie i wyżej. Może to takie śmigło, a może wyważenie zespołu ciut nie teges  :rolleyes: ?

W 6:56 widać fajną akcję lotkami, też lubię mieć pełny skok na drągach. Wiele osób obcina zakres w nadajniku dla zmniejszenia "nerwowości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.