Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś popołudniu troszkę latałem na zasadzie sprawdzania sprzętu który parę dni temu zrobił mi psikusa :angry:  i zmusił mnie do awaryjnego lądowania, okazało się że wszystko jest ok :rolleyes:  a zakłócenia lotu wynikły najprawdopodobniej z terenu nad którym latałem a był to teren Huty Pokój, a miał być fajny film, Piec o zachodzie słońca.

Przy okazji sprawdzania drona zauważyłem jak koledzy z klubu latają więc z daleka udało się coś nagrać, ciekawe czy ktoś z nich mnie dostrzegł  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Przed świętami mamy brak naszej auli do lotów ( ktoś zabrał klucz )  treningi zostały przeniesione na korytarz   :D

 

Dajemy radę

 

Przy okazji życzymy wszystkim zdrowych i Wesołych Świąt oraz Dosiego Roku  2019 , wiele prezentów na nowy sezon roku 2019

 

Przypominam wszystkim modelarzom  31 grudzień 2018 godz 9 do 13 , spotkanie sylwestrowe i wspólne zdjęcie do historii modelarni.

Zapraszamy .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Spotkanie sylwestrowe było bardzo miłe , trochę modelarzy przybyło , trochę ubyło , atmosfera świąteczna.

Pozdrawiamy tych co nie mogli (pracujących) i tych co im się nie chciało  :D

 

Tradycyjne zdjęcie klubowiczów 

 

post-7945-0-10894300-1546271367_thumb.jpg

 

Życzymy w przyszłym roku lepszych nowszych modeli i dużo zdrowia 

 

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.