Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Lipowa 2023

 

Witajcie, niestety rozwój zabudowy wokół naszego  lotniska na Wyrach u uniemożliwia nam zorganizowanie spotkania modelarskiego miłośników makiet szyboców jak w latach poprzednich. Udało nam się w terminie 17-20 sierpnia wynająć piękne lądowisko w Lipowej [pinezka poniżej]. Lotnisko zostanie skoszone pod nasze potrzeby, dostaniemy miejsce w hangarach. Dodatkowo na lotnisku jest domek Pilota z wyremontowaną kuchnią oraz łazienką z której osoby śpiące na lotnisku będą mogły korzystać. Na pole biwakowe dociągniemy prąd. Dużego Grilla oraz namioty przywieziemy z naszego lotniska. Jako że musimy zapłacić za wynajęcie i przygotowanie lotniska, nie możemy zrobić jak latach poprzednich składki co łaska.

Koszt uczestnictwa w tym spotkaniu dla osób zostających na kilka dni to 100pln, osoby które wpadną na jeden dzień polatać 50pln. Jednorazowa opłata za noclegi na lotnisku to 20pln od osoby [ łazienka prąd kuchnia ]. Woda i kiełbaski etc, dostarczymy ;). Serdecznie zapraszam i przypominam o obowiązkowym posiadaniu ubezpieczenia.

Paweł Gołąbek MKS Gwarek

 

https://goo.gl/maps/Lku2nQnLU4zTYpKNA

 

image.thumb.jpeg.55f846dea61f8079307c067ed88a2cda.jpeg

 

image.thumb.jpeg.373263d799b279c5e5d8d31f83711c3a.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Elvis napisał:

Piotr, świetne zdjęcia ? normalnie jak do kalendarza. A przy okazji to zapytam; jak latanie Twoim GP? Polubiliście się z modelem??

Pozdrawiam 

 

 

Krzysztof, dzięki z dobre słowo.

Wieczorem dorzucę jeszcze kilka fotek z hangaru. Na pewno Paweł też coś dorzuci.

 

Jeśli chodzi o GP to jestem bardo zadowolony z modelu. Ciągle nie mogę się nadziwić jaką GP ma doskonałość, zakres prędkości, jak łatwo pokazuje termikę, i pewnie jeszcze kilka innych zalet.

Teraz przyszedł czas na makietowe dodatki jak szybka, pilot, malowanie.

Niestety z braku czasu, nalot modelem mam ciągle bardzo mały. Praktycznie latam tylko na południu, 2-3 razy do roku. A jak już przyjadę na południe to chcę też pogadać, popatrzeć jak inni latają, no i porobić trochę zdjęć na zimowe wieczory. 

 

 

585772907_20230817_1921251.thumb.jpg.372507fb210cfec9d3b0f06419c01ddc.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Was że wam się chciało coś zorganizować, i to jeszcze nie na swoim podwórku. Ekipę macie mocną a jak wiadomo w kupie siła.

Na czym polegał konkurs holówek?

No i kurna, wielkie te wasze modele ? no i brawo za to ZERO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elvis Niestety ominąłem, więc nie jestem świadkiem naocznym, jednak z tego co mi mówił Paweł dzień wcześniej to konkurs miał polegać na makietowym wykonaniu 2 zakrętów ciągnąc zestaw, po czym zrzut holu i lądowanie. Myślę, że musiało to efektownie wyglądać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.