Skocz do zawartości

Os-max se-b gaśnie przy dodaniu gazu


mango166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie. Silnik odpala tylko na zamkniętej przepustnicy i na takiej działa po choć minimalnym otwarciu silnik automatycznie gaśnie nie mam do niego instrukcji w internecie też nic nie mogę znaleźć. Może z własnego doświadczenia wiecie iloprocentowej mieszanki używać na tą chwilę zatankowałem 16% może wyregulować iglicę też prosił bym o instrukcję. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach czekam na wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo bez jutro też będzie odpowiednie do tego silnika. Ale do 20% będzie odpowiednio. Sam nie mieszaj tylko kup gotowe paliwo do silników zarowych. W twoim silniku prawdopodobnie trzeba ustawić igle przejścia. Igle paliwa tak jak wyżej pisali na dwa obroty od zamkniętej, igle wolnych do regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpala na zamkniętej przepustnicy to masz gdzieś "lewe" powietrze , zrób jak kolega wodzu pisał ,jeśli nie pomoże to zobacz czy silnik nie łąpie fałszywego powietrza. PAliwo contest 10 jest idealne do os-ów u mnie wszystkie 4 latają na tym paliwie i jest idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.