Skocz do zawartości

DLA 56 przerywa w locie


Fijey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie czytałem instrukcje  i tam tylko piszą jakich śmigieł można używać ale do docierania nic nie piszą . A co do Paliwa  napisali że  na 93 trzeba latac .A wy na jakim latacie i które śmigło zamówić   22*8    22*10  23*8  czy 23*10 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalne śmigło do tego silnika wg mnie to 23x8,chociaż może ponoć machać i 24x8.

Nie wiem czego oczekujesz od modelu,po lataniu na 22x10 ,22x8 i 23x8 to ostatnie daje fajny kompromis pomiędzy spalaniem,osiągami,ciągiem,szybkością modelu .Oczywiście trochę zależy to też od firmy z której jest śmigło.

Najlepiej ale i też najdrożej wychodzi posiadanie kilku rozmiarów i po kilkunastu lotach na każdym, wybranie śmigła które optymalnie siada Ci najbardziej :) .

Czy do docierania jest sens kupować osobne śmigło ? wg mnie nie.Ja zawsze docierałem na tym na którym docelowo przewidywałem latać,bardziej skupiłbym się na właściwym dotarciu .

Faktycznie instrukcja zaleca paliwo 93 ok. ale jak najbardziej na 95 ok. silnik chodzi idealnie.

Co ciekawe ponoć na 98 ok.osiągi mogą sporo spaść (wg info. bezpośrednio z DLA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.