Skocz do zawartości

Prząśniczka 1,5m (projekt BORO) oblot z kamerką 808 #16 v2


Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Zaginanie linii horyzontu w zależności czy kamerka patrzy w dół czy w górę. Obiektywy A i B tego nie miały. Innymi słowy masz tu większy kąt widzenia niż w pozostałych modelach obiektywu.

 

Rozumiem. Nie wiem czy pamiętasz Irku ale to właśnie Ty jakiś czas temu doradziłeś mi tą kamerkę z tym obiektywem;) Widziałem że posiadasz Mobiusa, jak on się ma do 808 #16 v2?

Śmigło Ci się jakoś tak wzbudza, czy mi się wydaje

 

 

Trochę tak. Staram się delikatnie dodawać gazu żeby oszczędzać regulator który idzie pilnie do wymiany bo strasznie się grzeje. Właściwie to nie powinienem na nim latać a tym bardziej nagrywać filmów narażając wszystko na crash , ale nie mogłem się powstrzymać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam komu doradzałem ale miałem i wersję V1 i mam nadal V2. Mało używam od czasu gdy zakładam Mobiusa. Na Twoim filmie wydawało mi się, że wkręcasz nas bo obraz jakiś taki nad wyraz bardzo dobry i ten szeroki kąt :D. Ale właśnie FPV'owcy używają jej (używali) z tym obiektywem.

Mobius jest cięższy i mniej praktyczny do mocowania na spływie dlatego nadal trzymam 808. Oczywiście Mobius ma lepsze parametry niż 808 ale pewnie za nie długo znowu pojawi się coś lepszego od Mobiusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.