Skocz do zawartości

Rwd 5


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie powoli robie rozne plany na przyszlosc, popatrzylem na RWD 5 no i ... wydrukowalem sobie troche powiekszone plany.

Teraz jednak tak patrze i chyba troche przesadzilem, nie?

 

2.5m dlugosci kadluba... do auta mi nie wejdzie ;)

 

chyba lepiej zejsc z wymiarami do 1.7 nie?

 

rwd5_plany1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę przesadziłeś,gdyż mogła być skala 1:3 wtedy kadłub byłby troszkę krótszy,ale to nic by nie dało,jak się ma mały samochód.

Marcinie ja widzę lepszy sposób,niż zmiana samochodu,przyczepka za samochodem,wtedy każdy model można zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę przesadziłeś,gdyż mogła być skala 1:3 wtedy kadłub byłby troszkę krótszy,ale to nic by nie daje,jak się ma mały samochód.

Marcinie ja widzę lepszy sposób niż zmiana samochodu,przyczepka za samochodem,wtedy każdy model można zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ciągnik z przyczepą :wink: ....

ładnie by się prezentował w powietrzu :roll:

Na pewno lepiej, niż latająca kosiarka :mrgreen: :rotfl: . No i na pewno byłby to pierwszy latający ciągnik z przyczepą :devil:.

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział ze nie można modeli wozić na dachu samochodu?? U nas na lotnisku to kadłub piperka J3CUB 3,5m rozpiętości na lotnisko przywożą na dachu samochodu. Albo tak jak pisza inni to przyczepka za samochodem z duża skrzynia na model, kolega tak wozi i nie narzeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie patrzcie na plany ! patrzcie obok na model-kę ,jaka wspaniała dziewczyna. :D

A tak nawiasem mówiąc zbieram się też na 1.7 m

 

Modelka slicznie dziekuje :)

 

a w pracy przeskalowywuje wlasnie plany na jednak mniejszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.