Skocz do zawartości

22.06.2014 - VII Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu


modelpiotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze, co się stało, że w czerwcu, a nie jak zawsze we wrześniu ?- nie przewidzialem tego i zaplanowalem urlop w tym czasie-:)). Będę kibicowal na forum, jestem pewien, ze jak zawsze będzie swietna relacja foto i wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o podanie kto wpadnie do nas na piknik w formie

Imię i nazwisko-model

tworzę listę dla prowadzącego piknik do zapowiadania i bardzo bym potrzebował tych informacji

nooo i nie wiemy ile grochówki zamówić :) a nie chcieli byśmy by brakło lub jeszcze gorzej że przez tydzień nic tylko grochówa na obiad by była :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tadek nie wiem czy zauważyłeś że w zeszłym roku publika była między 12-14 a wcześniej i później było luźno tym razem ludzie byli na bierząco cały czas

więcej miejsca było pomiedzy samochodami a taśmą odgradzającą modele

więcej było modelarzy 

a co do Września była juz propozycja by jeszcze raz zrobić piknik we wrześniu :)

dla nas to nie problem tylko czy Wy modelarze chcecie i byscie do nas przyjechali???

na przyszły rok wracamy do naszego starego terminu jesiennego :)

 

Z mojej strony chciałem bardzo podziękować wszystkim za przybycie do nas na piknik ,stworzenie niepowtarzalnej atmosfery ,pokazania swoich modeli w powietrzu i na ziemi bez Was ten piknik by się nie odbył :) jeszcze raz Wielkie Dzięki !!!!

 

jeszcze trochę fotek z pikniku

 

http://www.raciborz.com.pl/fotorelacja5313.1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.