Skocz do zawartości

Piper


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem powiem tak mam jeszcze jeden taki model też po kraksie ale mocniejszej i został tak na szybko odbudowany nazwałem go z kumplem Frankenstein i nie jest prosty skrzydło ma zrobione ze styropianu ale lata prosto a ten od samego początku skręca w lewo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. I statecznik pionowy też nie jest  równoległy do podłużnej osi kadłuba. Oba te elementy są ustawione tak, żeby model skręcał w lewo. Krzywo też jest zamontowany statecznik poziomy. Radzę poszukać jak się ustawia płaszczyzny w modelu i poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywe skrzydło aż takiego wpływu by nie miało, bardziej zwichrowane.Co wydaje mi się że jest bo na zdjęciu od tyłu prawa lotka jest uniesiona a na foto od przodu widać jakby była opadnięta. Możesz spróbować wyciągnąć zwichrzenie naciągając folie.  Ale i masz statecznik poziomy nierównolegle z linią skrzydła, Kierunek też do poprawienia. No i samo zamocowanie silnika. Patrząc od tyłu 2* w prawo, 3* w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół i żelazko... Chyba znajdziesz w domu? :) Skrzydło(połówkę zwichrowaną, prawą) połóż na stół tak żeby się odgięła, możesz też coś podłożyć żeby się przegięła  w drugą stronę i prasować folie w miejscach gdzie sie marszczy. Powinna poprawić zwichrzenie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak jak na jednym ze zdjęć jak patrzysz od tyłu to lewa lotka na skrzydle jest trochę w duł a prawa trochę do góry ster wysokości jest  prosto  i samolot na takich ustawieniach lat równiutko jak po sznurku można puścić stery i leci prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.