Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas szkutników jest mało w porównaniu do latających modelarzy. Garstka , szkoda, że nie możemy się raz wszyscy spotkać, wypic piwo i zażegnać bezsensowne konflikty. Lepiej jest wymieniać doświadczenia a nie je szufladkować dla siebie..

Witaj Michale,

 

pewnie nadal jest nas sporo, którzy interesują się również (może nie tylko) szkutnictwem. 

Dla mnie dużym problemem jest mało skuteczny system informacji nawet o wydaje się ważnych imprezach. Już drugi rok przeoczyłem imprezę w Nowej Woli choć to sąsiednia wieś do mojej :( .

 

z pewnością - do zobaczenia - odległość do rejonu Bydgoskiego nie jest zbyt duża i pewnie z przyjemnością do was podjedziemy.

 

pozdrowienia dla Ciebie oraz Koleżanek i Kolegów / tytanów szkutnictwa z bydgoskiego! (i nie tylko bydgoskiego)

 

Tomek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek! Co do informacji o imprezach szkutniczych ( ślizgi M, FSR i Ns-y), niestety na tym portalu to ginie. Polecam rzetelne strony i portale jak

www.modelteam.com.pl

www.fsrv.wroclaw.pl

www.fsrpolska.nazwa.pl

 

Są to portale typowo pod zawody stworzone i na pierwszym z nich jest już informacja o zawodach w Lesznowoli na rok 2018. Polecam tą imprezę bo jest to organizacyjnie  pierwsza liga a i stawka zawodników jest z " górnej półki".

 

Co do spotkań u nas, to mam nadzieję że jeszcze w tym roku w jakiś listopadowy weekend uda nam się wspólnie  popływać.

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się Kaziu, dzieje !

Ale jak to z generałami - spokojnie, powolutku, strategię trzeba opracować, kwatermistrzostwo uruchomić, logistykę zapewnić

środki i siły skoncentrować, rozpoznania poczynić i dopiero UDERZYĆ>>... :P:)

Ps.

Logistyka zadziałała, magazyny stoczniowe zapełnione, produkcja rusza, fotki wkrótce ! :rolleyes:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.