Skocz do zawartości

Pojemność a ciężar.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Posiadam pakiet 2200mAh, który waży 177g. Poszukuję pakietu o pojemności ok.3000mAh i podobnej masie. Czy takie występują? jeżeli tak to proszę o podanie nazwy i gdzie kupić. Zachowanie masy jest dla mnie bardzo ważne z uwagi na wyważenie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem. Jakie prądy powinien oddawać. Bo pakiety z małym C ważą troszkę mniej niże te z większym.

 

 

Masa będzie większa w okolicy 200 gram.

 

Mała gafa z mojej strony. Przeglądając polskie z zagraniczne sklepy to waga pakietu o takiej pojemności kształtuje się w okolicy 290gram.

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5721

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4889

 

http://nastik.pl/pakiet-lipol-3300mah-3s1p-111v-p-1220.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr78 napisał:

Posiadam pakiet 2200mAh, który waży 177g. Poszukuję pakietu o pojemności ok.3000mAh i podobnej masie. Czy takie występują? jeżeli tak to proszę o podanie nazwy i gdzie kupić. Zachowanie masy jest dla mnie bardzo ważne z uwagi na wyważenie modelu.

Takie rzeczy to tylko w Erze! :D

Taki żarcik - przepraszam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Troszkę przeglądnąłem oferty sklepów i faktycznie takie rzeczy to tylko w erze :evil:

Zdecyduję się jako drugi pakiet kupić coś podobnego. I tu pytanie: Co sądzicie o poniższych pakietach lub co możecie polecić innego.W modelu (elektroszybowiec) jest zamontowany silnik 3F z regulatorem 25A.

KOKAM 2100 mAh 11,1V 30C

ARCS 2200mAh 11,1V 18C

FULLYMAX 2250 mAh 11,1V 16C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pominąć cenę, to bez wątpienia najlepszy z tych, to kokam. ARCS-ostatnio był jakiś wysyp wadliwych pakietów tej firmy(można poczytac tutaj). Ja bym nie ryzykował. Stoje przed podobnym wyborem i biorę pod uwagę jeszcze firmę 3E model-cena niska,a opinie dobre. Jeśli wkrótce będą dostępne być może wypróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3E model-cena niska,a opinie dobre.

nie tylko cena jest niska :lol: prąd który oddają również, a co do pakietów FullyMax to używam ponad sezon, posiadają około 500 cykli, kilka razy przekroczyłem maksymalny prąd :oops: a wchodzi w nie 7/10 pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadają około 500 cykli

Jestes pewny, ze az tyle?? Nie wierze, ze lipolki by tyle przezyly.

 

A co do akusow to zdecydowanie polecam Flightpowery. Najnowsza wersja EVO Lite.

3s 2100 waza 158g, a 3s 2500 - 184g. Cena odpowiednio 156 i 184zl plus koszty przesylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny, ze az tyle?? Nie wierze, ze lipolki by tyle przezyly.

tak jetem pewny, ciągnąłem z nich zazwyczaj małe prądy( 10A< przy pakiecie 1050mAh 20/30C), co prawda nie oddają już takich prądów jak na początku ale dalej je używam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.