Skocz do zawartości

Z wątku "PZL P-24 EP z modelesuchocki.pl" - proszę o weryfikację swoich wypowiedzi


Pioterek

PYTANIE MODERATORA  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy te wszystkie wypowiedzi skasować?

    • TAK
      12
    • NIE
      16
    • Jest mi to obojętne.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Pax, pax Panowie !!! ....

 

W końcu muszę coś napisać, bo do tej pory tylko czytałem. Ale w końcu muszę...

 

1.Dostałem na tym forum kilkanaście odpowiedzi na moje pytania, które nie były miłe. W tym dwie od Pioterka. Nie obraziłem się, przemyślałem, zgrzytnąłem zębami. Bo forum jest przede wszystkim platformą do wymiany wiedzy. Jeśli przy okazji da się nawiązać znajomości i przyjaźnie, to tym lepiej. Ale nie jest to obowiązkowe.

 

2. Nikt nie jest idealny. Zaczynamy od matolstwa (znacie takich userów, nie?),  potem jesteśmy mniej więcej normalni, a mniej więcej po pięćdziesiątce uważamy, że wszyscy młodsi to idioci. Wiem co mówię, bo mam 55 lat, haha  :) Niektórzy starają się tego nie mówić, innym przychodzi to z trudem. Ja się staram, Pioterek niekoniecznie. Może ma swoje powody. Można go po prostu nie czytać. 

 

3. Cała awantura w tym wątku tak naprawdę rozgrywa się między dwoma osobami. I jeśli komuś będzie się chciało przeczytać całość, to zobaczy, że tak naprawdę chodzi tylko o dyskusję Pioterka z Emhyrionem. Kto ma za uszami? Przeczytajcie i sami oceńcie, ja nie będę tu sędzią. Ale bardzo Was proszę, nie linczujcie człowieka za kilka ostrych wypowiedzi, które wynikały z jednego personalnego konfliktu.

 

4. Ja czytam wątki również tych, od których dostałem zjebera. Szanuję wiedzę, nawet jeśli autor wątku ma okropny charakter.

 

Ale nigdy w mojej krótkiej karierze na tym forum nikomu nie powiedziałem żadnych personalnych uwag. Czego i Wam życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum opcja "Ignorowani użytkownicy" którą można zastosować do osób z którymi powiedzmy nie mamy  "wspólnej chemii".

 

Zastosowałem tę opcję w stosunku  do trzech osób, które zachowały się wobec mnie po chamsku. Zrobiłem to nie dlatego, że miały swoje zdanie i krytyczne, tylko dlatego, że zrobiły to w sposób jaki określiłem. Wchodząc do czyjegoś domu nie obraża się gospodarza.

 

Mógłbym to samo zrobić w stosunku do Pawła, ale wtedy zginęły by wszystkie starsze  jego wpisy w temacie PZL P.24, a myślę że dużo i dobrej roboty tam wykonał, przy całej różnicy zdań między nami. Więc nie chcę tego robić.

 

Dlatego proponuje Pawle nie komentuj prowadzonych prze zemnie tematów  a ja nie będę komentował Twoich. Myślę, że przestrzeganie takich zasad uspokoi sytuację.

 

 

Pioterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.