Jump to content

302_Osh

Modelarz
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

302_Osh last won the day on December 25 2020

302_Osh had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

About 302_Osh

 • Birthday 06/11/1978

Contact Methods

 • WWW
  http://oshdust.wordpress.com/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rumia
 • Imię
  Bartosz

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. Czy Karaś Irka poleciał? Czy jest gdzieś więcej informacji o tych wielkich Junkersach Ju-188? Czy Irek odbudował Fw190?
 2. Wygląda mi to na ukryta reklamę. Do spamu.
 3. 75 stron fachowych wypowiedzi. Ilu tu jest wirusologów albo lekarzy w tej dyskusji? Bo reszta, rozumiem, se tak przepisuje, co wcześniej wyczytała w necie od randomowych ludzi? Dajcie spokój, albo załóżcie sobie forum o takiej tematyce i tam sobie srajcie tymi gównami. Zero modeli, zero relacji, zero filmów, a tu pełen ogień. Za dużo wolnego czasu, za robotę się weźcie. A jak sie nudzi, to sie rozebrać i ciuchów pilnować, tak mi ojciec zawsze mówił. Czuwaj!
 4. Druga dawka Pfizera, lekki ból mięśniowy w miejscu wkłucia przez pół dnia i tyle.
 5. Film z oblotu musi mieć ścieżkę dźwiekową Credence Clearwater Revival "Fortunate son". Czy malowanie będzie z jakiegoś konkretnego dywizjonu z konkretnej bazy w Wietnamie?
 6. W sumie nie trzeba, są dwie opcje, szczepionka albo selekcja naturalna. Jeżeli jesteś na tyle odważny, że w selekcji nie odpadniesz, to śmiało. A, nie wiem, czy proporcjonalnie, czy wykładniczo, czy jak, ale stawiając na selekcję naturalną, kolejnym stawiającym na selekcję i tym, co chcieliby się szczepić, a nie mogą, zwiększasz szansę na odpadnięcie w tejże selekcji.
 7. Admin, czas sprzątać, bo szamani się odzywają.
 8. A, czyli stryjeczny wuj szwagra mojego drugiego męża. Wszystko jasne.
 9. Nad czym ta dyskusja? Zdaje się, że przed szczepieniem podpisywaliście zgodę na szczepienie konkretnym preparatem? Czy nie wiecie, co podpisaliście? Nie wypisujcie bzdur w kolejnym covidwątku.
 10. Wczoraj Pfizer, zero objawów.
 11. Jeżeli chodzi o dopasowanie kadłuba przy budowie w stylu "Mały modelarz", to sklejałem tego Warthoga i był idealnie spasowany. Można zaczerpnąć niektóre rozwiązania pokrycia kadłuba. http://www.kartonowki.pl/wydawnictwa/wydanie/536,rok-1994-no05-06-fairchild-a-10-thunderbolt-ii
 12. Ciekawe, czy przypadkiem w związku z jakością koreańskiej stali teraz belka nie ma większej wytrzymałości. Jakby bardziej rozsunął opaski, to na pewno by miało
 13. No to nie takie całkiem proste, dwie lesbijki mogą urodzić więcej dzieci niż para dwupłciowa, bo mogą zachodzić w ciąże (in vitro, czy z kolega, czy jakkolwiek) i być w ciąży jednocześnie, co jakby nie było, daje dwa razy takie tempo porodów. Zdanie że są w związku i rodzą dzieci, jest jak najbardziej prawdziwe. Z dwoma chlopami może być trudniej
 14. Pattex Wood Express. Spawarka do drewna.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.