Skocz do zawartości

Karta do programowania regulatorów redox


czyzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy któryś z kolegów z Warszawy posiada kartę jak w temacie i lata czasami na Bródnie przy cmentarzu?

Chyba źle zaprogramowałem zakres drążka i teraz silnik tylko lekko kręci ale dopiero po wytrymowaniu przepustnicy na max.

Dodam że z poziomu aparatury nijak nie mogę wejść do programowania regulatora.

 

Ktoś? Coś?  :)

.

.

.

Chyba że ktoś zna sposób na zresetowanie tego regulatora bez użycia tej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) tak to i ja potrafię :).

Mam instrukcję i potrafię programować drągiem.

Problem polega na tym że podczas pierwszego odpalenia regla zapomniałem o rewersie na 3 kanale, silnik ruszył a ja nieświadomie szarpnąłem drążek.                                     Myślę że zakres pracy został zaprogramowany błędnie bo teraz nie mogę ustalić w jakim położeniu drążka regiel wykryje jako 'górne' aby wejść w program.

Dopuszczam też opcję że coś się nadpaliło (pomimo tego że nie widać żadnego zkopcenia w środku i wszystkie luty są ok) ponieważ silnik delikatnie kręci dopiero przy ustawieniu przepustnicy na 120%.

Rozumiem że opcji "coś tam zewrzyj może się uda" nie ma?

Dlatego nie chcę kupować karty bo sprzęt raczej nie za dobry i nie chcę brnąć w to dalej więc pomyślałem że gdyby ktoś miał to możnaby spróbować.

 

Dzięki za chęć pomocy jednak to nie przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.