Skocz do zawartości

Wybuch lipoli!


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze nieciekawie to wygląda sam mam pakiet który po locie pompuje się jak balon może pora przestać go używać a nawet jak wybuchnie w samolocie podczas lotu to nie będzie mi go żal ale samolociku trochę choć zbudowanie kosztowało grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam zawsze obok gaśnice.

Hmm no tak... tylko, że znajomy modelarz mi mówił i sam czytałem, że lipol pali się nawet na wodzie...... czyli nie wydaje mi się, żeby gaśnica pomogła. Lipol poprostu musi się "wypalić" bo inaczej nie zgaśnie... Nie wiem czy to na pewno jest prawdą, ale mówie to czego się dowiedziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnica ma za zadanie odprowadzić jak najszybciej jak największą ilość ciepła :) . No i "dusi" żeby dostęp do tlenu był jak najmniejszy.

Jak samochód czy coś się pali, to też jest dużo różnych związków chemicznych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lipol mi sie zapali to wyrzucę go za okno razem z ceramicznym naczynkiem w którym go ładuje

 

Jesli mieskzasz w bloku(kaminicy)a pod twoimi oknami chodza ludzie to najlepisj zawsze na chodniku postaw tabliczke ostrzegawcza kiedy ladujesz Li-Po... :devil: :devil: :devil: :mrgreen: (sory nie moglem sie powstrzymac)a tak na powaznie to faktycznie moze byc dosc niebespieczne bo palaca sie bateria,lecac z okna moze sie roztrzaskac czyli ten lit itp zwiazki plynne moga sie rozprysnac i pozapalac inne zeczy woklo niej.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://modele.sklep.pl/pr...roducts_id=1517

 

taka rozumiem nada się? ona odcina prąd czy podtrzymuje ładowanie?

 

Ja też na razie taką mam tylko że w modele.sklep jest droga przesyłka :wink: w większości sklepów są takie same tylko firma inna :wink: więc na tani koszt przesyłki ja kupiłem taka:

http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=29&products_id=71

takie sa jeszcze w emodel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.