Skocz do zawartości

Jak podłączyć lotki?


pepcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do tej pory moje modele miały jedno serwo na lotki .Teraz mam w modelu dwa osobne serwa. Mam aparaturę FC-16..Instrukcja jest w języku "nie po polskiemu". Sugerowano mi żeby kupić kabel "Y" i to rozwiąże problem.Może jest opcja połączenia do innego kanału (wolny). Nie chcę niczego namącić.Czy trzeba się liczyć z dokupieniem dodatkowego miksera. Czy w tej aparaturze jest już taka funkcja ? Aparatura jest w standarcie. Moje tłumaczenia tekstu są niedoskonałe i nie mogę się doczytać.

post-2846-0-42092800-1410861383_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem FC-18 (troche inne menu co prawda jest ) i troche pamietam posilkuje sie tez twoim skanem. Zapomnij o kablach Y nie potrzebujesz ich.

W programie Universal jezeli podlaczysz drugie serwo pod kanal 5 to beda dzialaly te serwa jako lotki sterowane poprzez kanal 1, sterowanie kanalem 5 spowoduje sterowanie jak klapami. Tylko to trzeba aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin - napisałeś żeby napisać? Radio ma wszystkie niezbędne funkcje.

 

A teraz do rzeczy.

 

Jeżeli chcesz mieć klapolotki drugie serwo podpinasz pod kanał 5 i włączasz mix flaperon.

Jeżeli chcesz mieć tylko różnicowość lotek to podpinasz się pod kanał 7 i włączasz mix diff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.