Skocz do zawartości

Film o Zumbachu


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

http://vod.pl/programy-tv/portrety-wojenne-jan-zumbach/q4dfh#0

Ciekawy, aczkolwiek nieszablonowy film.

Na początku nie podobały mi się wstawki animacyjne, ale potem spodobało mi się takie lżejsze podejście do człowieka. Bez patosu jaki w takich sytuacjach lubi sie pojawiać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie w salonie wisi zdjecie bardzo duze, ok 80 na 50 cm. Dostalem je po zmarlym angliku Bryanie- koledze z klubu modelarskiego  w ubieglym roku.

Zaskoczylo mnie ze rodowity anglik mial cos takiego u siebie- na pierwszym planie Hurrican, na drugim Spitfire a za nim Wellington.

leca gdzies nad Kent widac w tle kanal La Manche, zdjecie moze sprzed kilku lat.

Na dole podpisy pilotow z bitwy o wielka brytanie....

 

1.Ten Spitfire ma polskie znaki

2. oznaczenie ma.... DRF...czyli ten na ktorym latal Zumbach....

 

3- I dlatego wisi dumnie na scianie :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem książkę, widziałem film. Ksiązka zdecydowanie lepsza. Film ciekawy ale ogólnie słaby, bardzo mi przypominał wydłużony teledysk w stylu "Sin City". Wszystko "po łebkach" i skrótowo potraktowane, jak wyrwane zdania z książki.

Film można obejżeć żeby zaostrzyć sobie apetyt na książkę którą polecam.

 

... ale z tą scenką gdzie aktor grający Zumbacha SPAWA!!! śmigło, to już totalnie przesadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.