Skocz do zawartości

F4D SKYRAY pusher


sławek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projektów i zamiarów mam w planach tak dużo że postanowiłem .....dołożyć sobie następny :)

Projekt na razie wirtualny, wymiary jeszcze nie zdecydowane, przewiduje miedzy 70 a 80cm

-to bez znaczenia i tak na razie tworzy się "skórka "

post-1427-0-22034800-1412176498_thumb.jpg

Projekt tradycyjnie sketchupie

post-1427-0-21055500-1412176563_thumb.jpg

Pepakura to ładnie rozłożyła na płaszczyznę -wrzucę to do Photoshopa  ,wydrukuje , w skrócie -model z drukowanym malowaniem kryty papierem na wikol.

Ciąg dalszy niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój będzie na śmigiełko ( pusher w tytule) ale projekt będzie udostępniony i przeróbka na edf dla chcących  będzie tu minimalnym nakładem pracy

Konstrukcja zbliżona do tego Skyraya   http://www.parkjets.com/cn-skyray/  nie małpowałem!!  -po prostu prosta konstrukcja tego samolotu sprawia że przy podobnym uproszczeniu rozwiązania konstrukcyjne  są podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o EDF w Skyray'u, takim bardziej makietowym niż ten trener co popełniłem i wyszło mi, że to po prostu tunel EDF ze skrzydłami okryty poszyciem łagodzącym przejście kadłub-skrzydło. Myślę, że z tych formatek spokojnie dałoby sie takie coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.