Skocz do zawartości

Siemka


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę jeszcze pisać postów to przedstawię moje marzenia,mam nadzieje że z waszą pomocą to udami mi się część zrealizować.

Więc tak na razie startuje na zawodach w klasach F1N,F1H,F1A w każdym chciałbym przynajmniej osiągnąć (mistrzostwo polski)

Teraz zacząć startować w F3P i mieć znaczne sukcesy,Na wiosnę F3A I F3J/M.

W F3A jechać na mistrzostwa świata i być tam na podium,Jak będę miał kasę to F3M i marzy mi się podium w EXFC

BRZMI TO JAK BAJKA ALE TAK SOBIE POSTANOWIŁEM I ZACZĄŁEM MARZYĆ :P  :P  :P  :P

Ale zauważyłem ze to modelarstwo to jak narkotyk tak sie uzależniłem ze jak nie mam kontaktu z modelarstwem to się źle czuje jestem nerwowy i wkurzony i nie mogę sobie ze sobą dać rady :angry:

Marzenia lotnicze to inna partia ;)

Teraz myślę o wyborze szkoły po gimnazjum (lotniczej :rolleyes: )

Żeby mi się udało tak 1/10 marzeń spełnić to byłby cud :lol:

 

Tak to mam jestem nerwowy i napalony :D  :D  :D  :D

 

Pozdrawiam OP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam wszystkich! Dziękuje   :)

Oczywiście do starszych szacunek-to się wie- (pyta się bo nie wiem jeszcze jak tu jest)  ;)  

Ale tu panuje miła atmosfera, nie tak jak na innych forach.Byłem kiedyś  na Wirtualnej Modelarni, to było fajne forum ale teraz spadł i dalej spada poziom.

A to forum ma najwięcej rad i pomysłów, nawet bardzo często Google odsyła na te forum.

Nie mogę się doczekać pełnego korzystania z forum :P  :P

 

RobUK odgadnął inicjały  :D

 

Pozdrawiam OP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.