Jump to content

Graupne MZ-18 nie włącza się.

kret88
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem z ww aparaturą. Wszystko działało jak trzeba ale ja oczywiście chciałem lepiej. Skoro w zestawie z radyjkiem dostałem również kabelek do aktualizacji oprogramowania, wziąłem się za robote. i tu był mój błąd. niby robilem wszystko według instrukcji niestety podczas wygrywania aktualizacji cos się zwiesilo wyskoczył błąd a aparatura od tej pory się nie uruchamia tzn. swieci sie tylko na niebiesko napis graupner. Prubowałem powtórzyć cała operacje niestety bez skutku. Może ktoś z Was miał podobny problem i poradzi co zrobić?

pozdrawiam,

Paweł

Miałem podobnie. Dostałem takiego bluskrina po wyjściu z trybu pupil. Tydzień walki z pomocą forum i ładowania róznych wersji softów nic nie dał, skończyło się na wysyłce do sprzedawcy i dalej do Graupnera. W okresie gwarancyjnym robią za free.

• 2 weeks later...

Czy ten problem związany z brakiem włączania się nadajnika po aktualizacji oprogramowania jest powszechny? Pytam bo nadajniki z serii MZ to po Taranisie FrSky najciekawsza opcja cena/do możliwości i kosztów odbiorników i telemetrii.   Czym różnią się nadajniki serii MZ od serii MX poza kolorowym, dotykowym ekranem?

• 2 weeks later...
Guest Kamyczek_RC

Dziś postawiłem MZ-24 po aktualizacji został tylko napis Graupner ;) operacja zajęła 15 min radio śmiga jak nowe .

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.