Skocz do zawartości

DLE-35RA DO P47 THUNDERBOLT 205 CM


Amat3ur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Extrze 330 sc z Pilota Rc w rozmiarze 1.85m i masie ok. 5kg daje radę bez problemu ...nadmiaru mocy jest masa :) ,myślę więc że do makiety P-47 powinien spokojnie taki 35 ra dać radę.

Swego czasu miałem silnik MLD 35 i na śmigle 21x8 Vess dawał ciąg 10 kg !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Sea Fury 2m rozpietosci 8 kg do lotu, latam na saito 182TD ze śmigłem 18x10. Zapas mocy spory. Wcześniej miałem Macchi MC200 z silnikiem OSMax Gt 22 i śmigło 17x6 waga 6,5kg nadmiar mocy spory. Zawsze możesz założyć mniejsz śmigło. Ten model jest z jakiegoś zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GT-33 będzie latał jak rakieta...ale Thuderbolt ma sporą maskę więc trochę oporów też będzie.

Latam na GT-33 Hurricanem 2,2m i wadze 9,5kg. Oblatałem Spita 2m z Black Horse z GT-33, można spokojnie latać na pół gazu. spokojnie latał by na GT-22 .

Ale jak brać to OS Max-a :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proponowany silnik powinien byc ok. Szczegolnie jesli uda sie wykonczyc samolot na wage ponizej 9kg.

Teoretycznie, model jest na silnik 2T33ccm. Ale.... ;)

Tak jak pisal Radek, P-47 ma OGROMNY opor przedni. Nie tylko przez maske ale takze grubasny kadlub i profil skrzydel.

Jesli wykonamy go w wersji "pancerny" to trzeba sporo mocy na loty w wietrzne dni.Wtedy trzeba bedzie wyciskac z silnika cala moc.

W moim modelu mialem najpierw Saito FG-36, potem FG-40... skonczylo sie na FG-57 ;) no, ale to 4-takty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

 

W swoim P47 mam FG30 i lata tak:

 

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=1abpo_veKpc

 

 

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=EED5HqwlXRg

 

Napisze tak: wystarczający żeby polatac ale trzeba się rozpędzać :P

 

Na gwiazdkę OS GF40 myślę,,ze będzie akurat ;)

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.