Skocz do zawartości

Osoby trzecie


o.patrykmodelarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pani Mecenas radzi, żeby ktoś z rodziny zadzwonił do tej fundacji. A mama musi się prawidłowo zdiagnozowac u specjalistów. Nie chcę byc złym prprokiem ale takie zachowania są juz kryminogenne. Jeśli ktoś pisze, ze zamykanie chłopaka w zimie na zewnątrz domu nie jes przemca fizyczną to polecam trochę poczytac.

Młody, nie boj się, idź do rodziny i nie wracaj do domu. Masz prawo do życia jak każdy normalny nastolatek. Nie poddawajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kolega Piotr. Walcz o swoje życie. Wiemy że kochasz mamę ale masz już 15 lat i musisz zwrócić uwagę że zachowanie Twojej mamy odbiega trochę od normy. Gdyby tak nie było nie napisałbyś tego tematu. Jesteś w takim wieku że Twoim jedynym problemem powinna być szkoła jesli chcesz byś kimś w życiu. Problemy które masz są do rozwiązania ale im dłużej zwlekasz tym większe piętno odcisną na Tobie w przyszłości. (wiem co mówię z doświadczenia) Ciężko mysleć o czymkolwiek jesli w domu nie jest dobrze bo myślisz tylko tym co się DZiS znowu wydarzy jak wrócisz do domu. Nie może tak być. Na początku szukaj pomocy u rodziny. Nie bój się ze trafisz do domu dziecka. Taka sytuacja to naprawdę ostateczność. Zawsze pierwszeństwo ma rodzina. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok


Wczoraj na wieczór długo rozmawiałem z tatą wyjaśniliśmy sobie dużo


dzisiaj mama jest nawet miła i sie zmieniłą


mam nadzieje ze to długo potrwa i zebym tego nie zmarnował 


Dziękuje bardzo za pomoc


bez was nie wiem co bym zrobił


O ile mi wiadomo sąsiad wczoraj rozmawiał z rodzicami 


 


Pozdrawiam i bardzo dziękuje za  wszystko


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem, dzięki raz na 100 lat się zdarza literówka   :wub:

 

rady są od serca, i je stosuję i inne też.

 

 

ps: trzeba się umieć zdystansować do siebie, sama literówka nie świadczy że ich nie stosuje czy mam złe intencje...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.