Skocz do zawartości

Odbiornik E-Sky EK2-0420A (6-kanałowy)


PITREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Kupiłem ten odbiornik dla znajomego do ślizgu.Współpracuje z nadajnikiem Graupner MC-14 .Nie zauważyłem żadnych przykrych niespodzianek a pływałem tym modelem trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.4hobby.pl/product_info.php?info=p7833_Odbiornik-E-SKY-35-MHz--6-kana--w-.html&XTCsid=93dc580e2a1acfd711a98496a627a6ff

http://www.4hobby.pl/product_info.php?info=p8313_Kwarce-E-Sky-Tx-Rx.html&XTCsid=93dc580e2a1acfd711a98496a627a6ff

 

tu jest tanio :D zna ktoś ten sklep?

 

jak się kupuje kwarce to dają te obudowy?

 

najchętniej to bym kupił jeden kwarc odbiorczy, bo nadawczy mam z apką 65 kanał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A ja mam problem z tym odbiornikiem, bo zakładam że Eclipse 7, który ma ponad pół roku jest ok. Sprawdzałem antenkę - ok.

Latam sam albo z klegami i tylko ja łapie zakłócenia. Wczoraj straciłem przez to samolot. Najpier sam zrobił beczkę 5 m nad ziemią i sekunde później skręcił w dół. :evil: :twisted:

 

Miesiąc temu samolot spadł mi jak kamień z wysokości ok.100m (odległość od nadajnika ok. 250m) :evil: :twisted:

 

proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy,rx Esky, to klasa sama w sobie.

Ale moze to pomoze.

Antena-odklej ja od kadluba.Niech idzie na skos-w powietrzu od rx do najwyzszego punktu na SW.

Ringi ferrytowe,wiadomo waga.W takim razie przenies do przodu regiel.On jest za blisko RX.

Stanowczo za blisko.

Zaden kabel, nawet od serw nie powinien byc blisko przewodu antenowego,a juz tym bardziej krzyzowac sie z nim.

Jesli to nie pomoze,a rx jest sprawny,pozostaje tylko przeniesc go na ogon.

Skoro na testach dziala,w modelu tez bedzie.Sprawdz,czy zmienia sie zasieg (zlozona antena tx) jesli pracuje silnik.Jesli zasieg zmniejsza sie,tylko przenosiny na ogon pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.