Skocz do zawartości

Zlin-50L, ok.1,4m, EPP


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Okazało się, że opierałem się na błędnych danych. Stosunek rozpiętości do długości wersji L wynosi 1,29:1 i przy rozpiętości 140cm kadłub powinien mierzyć nie 126cm, jak myślałem wcześniej, ale ok. 108 cm. Obecny kadłub wciąż pozostaje za krótki o. ok 23%, niemniej przepraszam  wszystkich potencjalnie zainteresowanych za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo spodobał mi się zwrot- w kierunku micro. W tej chwili jestem na etapie kompletowania urządzeń RC w wersji micro - ultra micro. Przy okazji uczę sie nowych dla mnie technologii. EPP jest dla mnie czarna magia, ale za to z wielką perspektywą. Z przyjemnością zawitalem w dziale mniejszych modeli, i naprawde zaczyna mi się to podobać. Widzę, że wiele muszę się jeszcze nauczyć o tej nowej dla mnie technologii budowania modeli. Pomyślałem, czy polączenie mikro laminatow z EPP mogloby dac jakiś zwrot w budowie micromodeli. Myślę że  może to byc temat rozwojowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku,

 

wiem, że łatwiej jest napisać "obetnij skrzydła" niż "wytnę odpowiedni kadłub", ale niestety obciąć nie mogę.

Jak Ci na początku pisałem, potrzebowałem minimum 1.4m (najlepiej 1.5m) rozpiętości, chcąc w nim wykorzystać napęd od Corsaira - duży i ciężki (którego parametry Ci podawałem również), silnik 4250, śmigło 3łopatowe 14cali.

1.2m nie wchodzi w rachubę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.