Skocz do zawartości

Coś na halę...?


KLAKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje planów lub też pomysłu na ...?. Coś w miarę powolnego, nie koniecznie typowa halówka. Może to być jakieś ufo lub inny stwór. Miałem Index2, ale po paru lotach nie wytrzymał ;) Na wyposażenie posiadam:

- GT2205/33 Waga:  23,0g

- Regulator 10A Emax  10,5g

- Tower Pro SG-51R   5g 3szt

- pakiety Electric Power 330mAh 20g

- Dualsky 300mAh 45C/6C 7.4V  25g

Za pomysły i pomoc z góry dziękuje.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat masz zestaw pod ten modelik

http://modell-aviator.de/modelle/downloadplan-zweiachs-motormodell-partenavia-jolly/

Jestem akurat w trakcie budowy którą na forum przedstawię oddzielnie w temacie.

A tu przedstawiam filmiki

oraz na hali

Model ma mało części i ładnie pasują.Na cały starczy jedna płyta depronu 3m/m 292/1000, klej UHU por.

I jeszcze jeden film jak sobie radzi na wiaterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na ten wątek :

 

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/50008-zawody-na-hali/page-2

 

sam latam takim halowym kombatem i jestem zadowolony, wyposażenie mam podobne a model do lotu waży w granicach 170 g. 

Wcześniej w swoim halowym spicie miałem podwozie, ale ze względu że to model do walki szybko je wymontowałem.

 

A tu jeszcze link do filmu jak to to lata:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za pomysły, są bardzo fajne. Niestety nie dysponuje taką dużą hala jak na filmikach, tylko sala gimnastyczna w szkole. I raczej jako początkujący nie dam rady ich opanować :) P59 Partenavia zrobię może na boisko jak będzie pogoda. Czekam na dalszą relacje z budowy. Jeżeli ma ktoś jeszcze jakieś pomysły proszę pisać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.