Skocz do zawartości

Użytkownik: szpieg


skraf

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że już nic więcej mnie nie zadziwi tutaj, drogi Moderatorku, to teraz wybierz może jeszcze jakiś inny temat i pousuwaj losowe odpowiedzi użytkowników, a co tam! :) 

Nie ma to jak obudzić się z ręką w nocniku tak właściwie i zaczynać robotę od dupy strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już nic więcej mnie nie zadziwi tutaj, drogi Moderatorku, to teraz wybierz może jeszcze jakiś inny temat i pousuwaj losowe odpowiedzi użytkowników, a co tam! :)

Nie ma to jak obudzić się z ręką w nocniku tak właściwie i zaczynać robotę od dupy strony...

 

Posty w temacie usunął użytkownik: szpieg. Z mojej strony nic takiego nie miało miejsca.

Uważam, że dzisiaj swoim zachowaniem pokazał na co go stać.

Proponuję zrobić ankietę ... czy powinien zostać zbanowany za takie zachowanie.

Każdy powinien ponosić konsekwencje za swoje czyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić ankietę ... czy powinien zostać zbanowany za takie zachowanie.

 

Czy Ty Marcin żartujesz ? :blink:

O taką "pierdołę " chcesz pytać forumowiczów ? , czy Wy jako zespół moderatorów nie potraficie podjąć odgórnej decyzji o banie ?.

Po to jesteś moderatorem że masz bezdyskusyjne prawo do pewnych działań dla dobra forum,jak widać boisz się z nich skorzystać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, nie boję się korzystać z uprawnień jakie posiadam :) - naradzimy się w tej sprawie, nie zostawię tak tego.

 

Chciałem poznać też Wasze zdanie w tej kwestii.

 

 

Robercie... a wiesz co to odpowiedzialność za słowa, które się wypowiada?

Myślisz, że po usunięciu swoich postów... użytkownik szpieg staje się raptem niewinny?

Nic się nie stało? Zamiatamy pod dywan i nie ma problemu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie... a wiesz co to odpowiedzialność za słowa, które się wypowiada?

Myślisz, że po usunięciu swoich postów... użytkownik szpieg staje się raptem niewinny?

Nic się nie stało? Zamiatamy pod dywan i nie ma problemu? :)

Nie, ale może to, że usunął swoje posty świadczy o Tym, że się zreflektował i po przemyśleniu się wycofuje z tego co napisał.

Skąd wiesz, że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby wkret..ja też tak radykalnych kroków bym nie podejmował ale jak pisałem, ostrzeżenie to bankowo :)

 

Rafale, upomnienia w tym przypadku nie działają na kolegę pod nickiem szpieg.

Wielokrotnie był już upominany ... czas na bardziej konkretne działania.

Nie, ale może to, że usunął swoje posty świadczy o Tym, że się zreflektował i po przemyśleniu się wycofuje z tego co napisał.

Skąd wiesz, że tak nie jest.

 

Wycofał się, bo zrobił coś bardzo głupiego - wystawił się sam skarbówce. Nie ma miejsca na tym forum na taki ton wypowiedzi, nikt nikogo nie będzie tu tak wyzywać i obrażać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, upomnienia w tym przypadku nie działają na kolegę pod nickiem szpieg.

Wielokrotnie był już upominany ... czas na bardziej konkretne działania.

 

No to jak to jest ? przeważnie na każdym forum 3 ostrzeżenia w ciągu roku (?)  i bay,bay..

Chyba że upomnienia to co innego jak ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma limitu punktów ;-)

 

Zmienic status na Nowy użytkownik i wyslij do Powitalni. Jak będzie zależało to się ładnie przywita, wyrazi czynne ubolewanie i samoukarze jak w skarbowce ;) Ze szpiegiem od zawsze byly kłopoty, były i ostrzeżenia ale nie działały, ale krzyku zawsze pierwszy najwięcej robił o byle g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.