Skocz do zawartości

Wicherek 25


wicherek62

Rekomendowane odpowiedzi

jakos do Wicherka nie pasuje mi elektryka wiec moze jakas 2,5/3,5 spalinke kupie przez zime...

 

Kup 3,5.

 

dziekuje ze pomocne informacji. na bank bede pytal bo Twoja strone (Callab'a) to juz codziennie ogladam :D

 

No, aż tak często się nie zmienia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znalazłem swój filmik z Wicherkiem i możecie wierzyć lub nie ale po krecie Wicherek nie koniecznie zamienia się reklamówkę drzazg.

Trochę o przeciągnąłem i się zwalił :D

Złamało się śmigło,pogięte były druty podwozia i zerwała się opaska mocująca akumulator.

Sam byłem zdziwiony że praktycznie nic się poważnego nie stało.

Po wymianie i prostowaniu latałem dalej.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=CmbY2EUvEUw

 

Model miał wtedy inne kolory ale folię zmieniałem później i nie dlatego że zliczyłem kreta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3,5mvvs'a + 10x3 w takim modelu, spokojnie wystarcza jednak w tym momencie widze tam ASP 30 4 takta ... Wicherek powinien z tym silnikiem latac jeszcze bardziej po sznurku a do tego wolniej.

 

Co do wytrzymałości - jeszcze nie raz waz zadziwi ... Ja swoim mialem zakłócenia odbiornika i model wykonał niezwłoczny lot pionowo w dół z wysokosci ~3 piętra. Już nie miałem nadzieji ze zostanie cos z niego a model jednak przezyl i byl gotowy do lotu okolo 2h później. Najwieksze straty to wyrwane łoże silnika które znalazłem pare metrów dalej wraz z silnikiem i złamanym śmigłem oraz podwozie z drutu które poszlo do kasacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką Jaskółką to latałbym tylko od święta albo na zlocie.

Świetny silnik i fajnie że miałem jeszcze okazję zobaczyć i usłyszeć jak pracuje.

Oczywiście w Wicherku Henia radził sobie doskonale w powietrzu a pogoda była na prawdę wtedy do :ass:

f0070c2ac18bc2ebm.jpg

629187ada336eecb.jpg

 

7a04d2ec22d3aac7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.